Struga - металева водостічна система

Система "Struga" виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн - це світовий лідер у виробництві високоякісної сталі.

Беззаперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку ( 300г/м2 з двох сторін), який захищає сталь від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина сталі в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку. Покриття Prelaq RWS має багато переваг:

Лак, виготовлений за новою технологією, краще зберігається при високих температурах, які щодня впливають на усі елементи даху.

Стійкість до згинання- це особливість, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система "Struga" виготовляється у дев'яти варіантах кольорів, з яких можна вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

Переваги сталевих ринв:

Водостічна система - це дуже суттєвий елемент даху, завданням якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи.

ВИТРИВАЛІСТЬ – Водостічна система "Struga" - виробляється виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три варіанти матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6мм до 1,25мм гарантує пластичність і міцність елементів.

МІЦНІ ГАКИ – система "Struga" поставляє класичні гаки та сучасні гаки для торцевої дошки.

БЕЗПЕКА – сталь, з якої виробляється система "Struga", стає часом останнім елементом безпеки при пересуванні по даху.

МОЖЛИВІСТЬ МОНТАЖУ В ХОЛОДНІ ДНІ – елементи системи "Struga" не розтріскуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.

ЛАК – двохстороннє товстошарове покриття нового покоління Prelaq RWS 35мкм це довготривала обробка, яка не змінює кольору роками.

МІНІМАЛЬНА ТЕМПЕРАТУРНА РОЗШИРЮВАЛЬНІСТЬ – сталева водостічна система не міняє помітно розмірів у теплі дні і зимові ночі. Тому утримується пряма форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усьо

го періоду служби.

КОЛІР, ПІДІБРАНИЙ ДО ЛИСТОВОЇ СТАЛІ – система "Struga" виробляється у дев'яти варіантах кольорів, з яких усі підходять до кольору існуючого даху.

КОМЛЕКТ АКСЕСУАРІВ – ми постачаємо комплект елементів, необхідних, для створення безпечної і функціональної системи водовідведення (напр., елементи зміцнення і фіксації ринви).

ГАРАНТІЯ – виробник системи "Struga" дає письмову гарантію на 15 років.

Елементи Водостічної системи "Struga":