Profil - пластикова водостічна система

Водостічна система Підприємство з виробництва водостічних систем з ПВХ PROFiL® було засноване в 1982 році. В даний час це сучасна фабрика, що продає свої продукти по всій Польщі, Україні, Росії і Білорусії. Водостічні системи Profil® призначені для відводу води з даху будинків і споруджень будь-якого архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінювання.

Водостічні системи PROFiL® 90, PROFiL ® 130 призначені для відводу води з дахів загальною площею відповідно 70 і 110 м2 при використанні однієї труби. Якщо площі даху більше зазначених, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення. Зазначені величини є результатом спеціальних розрахунків, в яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів, рівна 75 міліметрів на годину.

Водостічні системи PROFIL® виробляються в трьох кольорах RAL:

Переваги водостічних систем PROFIL®:

-зручність і простота монтажу

-стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів

-несхильність корозії

-стійкість пофарбованих елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби

-безшумність під час дощу

-cучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще більш ефектним і привабливим.

Важлива інформація

  1. Забороняється монтаж водостічних систем при температурі нижче 5 С.

  2. Система водосточних труб не може накопичувати сповзаючий з даху сніг, необхідно використовувати спеціальну снігозатримку.

  3. Необхідною умовою правильного монтажу є використаннявиключно елементів виробництва компанії PROFIL®, позначених фірмовим знаком.

Мотаж водостічної системи PROFIL®:

Тримачі жолоба (018/118) монтуються на дерев'яній конструкції даху. До монтажу визначається кут ухилу жолоба в напрямку точок зливу дощової води через зливоприймачів. Величина ухилу становить 3-5 мм на 1 погонний метр жолоби.

Тримачі жолоба (018/118) розміщуються на однаковій відстані один від одного, що не перевищує 50 см.

Пластмасові тримачі (014/114) кріпляться до лобової дошки. Спосіб монтажу пластмасових власників див. у пункті № 1.

Після установки пластмасові утримувачі фіксуються третім шурупом в одне з циліндричних отворів.

Частини жолоба, призначені для кріплення на даху, відрізаються за допомогою пили з дрібними зубцями. Зріз виконується паралельно профілю жолоба з урахуванням довжини зазору, необхідного для монтажу жолоба.

Обрізані кінці жолоба зачищаються напилком або наждачним папером.

Отвір під прохідною зливоприймачів вирізається ножицями по металу, після чого зачищаються наждачним папером. Діаметр отвору повинен бути більше внутрішнього діаметра зливоприймачів.

Зливоприймач (007/107) кріпиться так, щоб вісь лійки зливоприймачів точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. Тримачі жолоба, між якими кріпиться прохідний зливоприймачів, знаходяться на відстані не більше 50 см один від одного.

Лівий (007L) і (007L) Зливоприймачі монтуються подібно зливоприймачів прохідному (007), при цьому засувки зливоприймачів должнии прилягати до тримача жолоба.

З'єднувач жолоба монтується між власниками. Між торцями жолоби залишається відстань 3-6 см, яка компенсує лінійне розширення жолоби.

Заглушка накладається на відкритий торець жолоба після попереднього змащення ущільнювальної прокладки.

Максимальна відстань між заглушкою і держаком жолоба становить 20 см.

Поворотний кут кріпиться між двома крайніми держаками. Відстань між держаками і поворотом лобової дошки не повинна перевищувати 20 см.

Водостічна труба кріпиться до стіни будівлі за допомогою власників труби (019А/В/С). Вид власників визначається товщиною теплоізоляційного шару стіни. Тримачі труби розміщуються рівномірно один від одного на відстані - 2 м при висоті будівлі до 10 м і 1,5 м - більше 10 м.

Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.

При організованому відведення дощової води труба закінчується зливовим колодязем (120В/120Р). Перед зливовим колодязем рекомендується застосування ревізії (012/112).

Після монтажних робіт рекомендується візуально перевірити розміщення системи з точки зору напрямків ухилів відведення дощової води. Жолоб кріпиться так, щоб лінія продовження поверхні даху збігалася із зовнішнім краєм жолоба.

Для кріплення елементів водостічної системи використовуються шурупи, призначені для дерев'яних конструкцій.