Bryza - пластикова водостічна система

Водостічна система Bryza

Водостічна система “BRYZA” це сучасний продукт, що виробляється концерном “СellFast” з сировини високої якості із застосуванням новітніх технологій на основі ПВХ (поливинилхлорид).

Призначення:

  • систему 75 - невеликі житлові споруди, навіси, гаражі, балкони, мансарди

  • систему 100 - особняки, невеликі та середні складі, торгові і промислові обєкти, споруди суспільного значення

  • систему 125 - особняки і житловіе будинки, склади, обєкти суспільного призначення, торгівельні та промислові обєкти

  • систему 150 - великі обєкти житлового, промислового та комерційного призначения.

Вони можуть охопити дах будь-якої площі, покритий покрівельними матеріалами будь-якої форми.

Технічні характеристики водостічної системи “BRYZA”:

*Довжина труб і жолобів може бути 3 і 4 метри, в залежності від попиту замовника.

Естетичність та екологічність.

В асортимент “BRYZA” входить 6 оригінальних кольорів: білий, червоний, зелений, коречневий, цегляний, графітовий.

Широкий спектр кольорів дозволяє гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем та естетично вписуватись в кольорову гаму споруди.Зверніть увагу на зелений та цегляний кольори, які гармонійно поєднуються з кольоровою гамою покрівлі «Ондулін» і натуральної черепиці.

Асортимент кольорів в системах:

Міцність, стійкість, довговічність.

Водосточні системи “BRYZA” придатні не тільки для житлових будинків, але й для промислових споруд. Термін служби може складати до 50 років. Повна стійкість до корозії, атмосферного та хімічного впливу , ультрафіолетових променів, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння. Сітйкі до зовнішнього та внутрішнього забруднення. Не шумлять під час дощу, як металеві водостоки, при цьому дозволяється встановлення систем обігріву. Пластик міцний та гнучкий, не боїться механічних пошкоджень та сильних ударів, витримує великі снігові і вітрові навантаження. Чудово експлуатується в температурному діапазоні від –40 до +70 С.

ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВИЛЬНОГО РОЗМІРУ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ

Вибираючи водостічну систему, необхідно переконатись в її можливості відвести воду з покрівельної площини Вашого будинку. Тому необхідно розрахувати т. н. Ефективну Площу Даху, з якої система повинна відвести воду. Під час розрахунку Ефективної Площі Даху користуємось формулою:

ЕПД = / В+С/2/ х довжина даху /м2/

В – відстань по горизонталі від кута покрівлі до конька (м)

С – висота даху (м)

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ МОНТАЖУ:

“BRYZA” дуже проста і легка в монтажі:

- низька вага пластикових труб та жолобів дозволяє змонтувати систему без сторонньої допомоги та спеціального обладнання.- резинові ущільнювачі не вимагають виконня лишніх робіт, пов»язаних з прклеюванням та висиханням поверхонь.- всі елементи легко з»єднаються між собою, не потребуючи застосування сили і унеможливлюється пошкодження резинового ущільнювача під час монтажу.

Правильний монтаж системи водосточніх труб з ПВХ гарантує її ефективну та надійну роботу. Монтаж и робота водостічної системи з ПВХ відрізняється від традиційних систем тим, що враховує явище температурного розширення елементів системи. Здійснюється це з допомогою відповідної конструкції фасонних частин, які забезпечують компенсацію температурних змін довжини жолобів і водостічних труб. В жолобах компенсація змін довжини здійснюється завдяки рухомому з»єднанню жолоба з фасонними частинами, оснащеними резиновими ущільнювачами, а у водостічних трубах через монтажный зазор при з»єднанні труб з фасонною частиною. Жолоби під навісом мають бути закріплені так, щоб вони не піддавались ризику навантаження сповзаючого з даху снігу.