Мінеральна вата Rockwool

Теплоізоляційні матеріали Rockwool

Для чого потрібен утеплювач? На сьогоднішній день дуже часто в будівництві використовують горищне приміщення (мансарда) під кімнати для житла. Ці приміщення перебувають під дахом, тому тут взимку холодно, влітку дуже спекотно, а під час дощу шумно, щоб цього уникнути використовують утеплювач з високою тепло-звукоізоляцію і протипожежним захистом. Утеплювач надійно захищає ваш будинок від зовнішнього середовища.

Виберіть тип перегородки, щоб отримати список асортименту:

Мінеральна базальтова вата ROCKWOOL робить ваш будинок затишним та комфортним для життя!

Компанія «Rockwool» має шістдесятирічний досвід у виробництві виробів з мінеральної вати і займає в цій області провідну позицію в світі. Серед продукції Rockwool є матеріали для теплоізоляції всіх конструкцій будинку (стін, підлоги, покрівлі тощо), звукоізоляційні матеріали та вогнезахист.

Виготовлений на основі базальтових порід за унікальною технологією утеплювач Rockwool відрізняється рядом чудових властивостей:

- високі теплозахисні властивості;

- негорючість (клас пожежної небезпеки КМ0);

- відмінні звукоізоляційні властивості;

- здатність не вбирати вологу;

- стійкість до деформацій;

- паропроникність;

- екологічність.

Правильно застосована мінвата Rockwool забезпечує:

 • Відмінну теплоізоляцію. Взимку затримує в будинку тепло, влітку захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності l і високий опір теплопередачі R).

 • Пожежну безпеку. Негорюча. Витримує температуру понад 1000 ° С. Значно підвищує вогнестійкість конструкцій.

 • Кращу звукоізоляцію. Добре ізолює звуки, що розповсюджуються в повітрі або виникли в результаті удару.

 • Повну паропроникність. Водяна пара з приміщень вільно проникає назовні (дуже слабкий дифузійний опір, тоб дуже висока паропроникність).

 • Нечутливість на вологу і воду. Не вбирає вологу з повітря.

 • Легкість розрізання і монтажу. Нарізка звичайним гострим ножем. Добре і точно заповнює заданий простір. Можливо повноцінне використання відходів.

 • Хорошу пружність і витривалість на стиск або розрив. Диференційовані механічні властивості, пристосовані залежно від місця застосування.

 • Габаритну стабільність виконаної ізоляції. Не міняє розмірів і не втрачає своїх властивостей в межах передбачених зовнішніх впливів.

 • Довговічність ізоляції. Досягається шляхом фізичної і хімічної стабільності мінеральної вати «Rockwool», яка проводиться з базальтового волокна.

 • Хімічно нейтральна. Не впливає на інші будівельні матеріали і не чутлива на їх дію.

 • Біологічно стійка. Чи не створює умов для розвитку мікроорганізмів, не гниє і не піддається знищенню комахами, черв'яками і гризунами.

Вироби «Rockwool» мають всі документи, які вимагає польське законодавство, зокрема Гігієнічна оцінка, видану Державним інститутом гігієни, а також підтверджені і погоджені з вимогами українського законодавства, зокрема Протокол інституту пожежної безпеки МВС України, що підтверджує їх не горючість. Гігієнічна оцінка підтверджує високу якість виробів і свідчить, що вироби піддаються постійному контролю в лабораторіях «Rockwool», а також акредитованими лабораторіями, які видають сертифікат незалежно від виробника. Підтвердженням цього є європейський досвід застосування базальтовою мінвати «Rockwool» на об'єктах з дуже високими вимогами безпеки.