Теплоізоляція

Утеплювач – це той матеріал, без якого складно уявити собі будівництво в наших умовах. Ми з Вами знаємо, що наш клімат м’яким не назвеш.

Тому для будівництва будівель сьогодні застосовуються різні сучасні утеплювачі, які відрізняються такими важливими характеристиками, як відносна дешевизна, морозостійкість, зручність у використанні, довговічність, міцність, екологічна безпека.

Мінеральна вата - це теплоізоляційний матеріал, що має вигляд несильно ущільненої маси волокон.

Мінвату виготовляють із силікатних розплавів, за основу яких беруться доменні шлаки, суміші осадових і вивержених гірських порід. По простому кажучи - це камяні породи, які розплавляють і утворюють тонкі волокна, що в подальшому скріплюють між собою з певним повітряним зазором - цей зазор повітря і виступає нашим утеплювачем. Як відомо по фізиці - найкращий утеплювач це шари нерухомого повітря.

Основні властивості мінеральної вати:

пожежостійкість, низька теплопровідність, низька звукопроникність, стійкість до температурних деформацій, зносостійкість, простота монтажу.

Найкращими технічними характеристиками володіє мінеральна вата виготовлена з утворень гірських порід.

Пожежна безпека мінвати дозволяє застосовувати її як протипожежну ізоляцію та захист від вогню. А практично відсутня усадка матеріалу допомагає зберегти низьку теплопровідність на кожній ділянці, в тому числі і на згинах.

Утеплення будинків різного типу – прекрасне рішення для споруд в умовах українського клімату, коли внаслідок тривалої низької температури одних теплоізоляційних властивостей стін та дахів для збереження тепла буває недостатньо.

При зведенні будівель в умовах низької температури, підвищеній вологості для поліпшення теплоізоляційних властивостей фасадних і інших стін - застосування мінвати допомагає захистити будівлю від агресивної дії середовища.

У зв’язку з тим, що велика частка втрат тепла відбувається саме через дах, його теплоізоляція постає одним з найважливіших питань при зведенні будівель.

Мінеральна вата – це волокнистий теплоізоляційний матеріал, який виготовляють з розплавів гірських порід, металургійних шлаків чи їхніх сумішей зі щільністю від 10 до 400 кг/куб.м залежно від середовища призначення.

Підвидами мінеральної вати - є скляна та кам'яна вата. Стікловата - виготовляється з піску , а камяна або базальтова - з камня відповідно.

Ці матеріали відрізняються між собою довжиною та товщиною волокон, термостійкістю, опором до динамічних навантажень, гігроскопічністю та коефіцієнтом теплопровідності....

До базальтових камяних утеплювачів відносяться такі виробники - Rockwool, Paroc, Техноніколь, Ізоват та інші.

До стікловат належать такі виробники - Isover, Knauf, Ursa та інші.

Ми завжди готові допомогти Вам з відповідями, а також запропонувати найбільш якісні і сучасні утеплювачі за прийнятними цінами.

ЗАСТОСУВАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ:

Скатні покрівлі:

Мінвата призначена для застосування в конструкціях скатних дахів. Утеплювач різко знижує перепади температури всередині приміщення. Володіє високою термовібростійкістю, легкою вагою, довговічний. Стійкий до впливу мікроорганізмів. При багатошаровому утеплені дозволяє повністю заповнити міжкроквяний простір

Вентильовані фасади:

Мінвата може застосовуватись в конструкціях вентильованих фасадів, так як є довговічна, негорюча, стійка до старіння, володіє високими теплоізоляційними характеристиками ; завдяки високій паропроникності дозволяє водяній парі безперешкодно потрапляти в повітряний прошарок, запобігаючи виникненню та накопиченню в конструкції руйнівного конденнсату.

На бетонну або цегляну стіну встановлюється підоблицювальна конструкція, яка складається з кронштейнів та несучих профілів. Утеплювач фіксується на зовнішній поверхні стіни на несучі кронштейни і додатково фіксується дюбелями. Плиту обов’язково закривають вітрозахисною плівкою.

Утеплення стіни з сайдингом:

Достатньо популярне рішення, так як роботи по облаштуванні фасаду можна провести в будь-який час року. Справа в тому, що при його облаштуванні відсутні мокрі процеси. Конструкція дуже подібна до класичного вентфасаду, але з одною відмінністю. Зовнішня обробка кріпиться не на кронштейнах, а встановлюється в каркас. При цьому можна встановити теплоізоляційні плити між елементами каркасу в розпір без додаткового кріплення

Трьохшарові стіни:

Внутрішній бік стіни є несучим. Виконується з різних штучних матеріалів (цегли, піноблоків) або з монолітного залізобетону. Далі йде шар теплоізоляції. Зовнішній ряд стіни виконується з декоративної цегли і має захисно-декоративне призначення. Між ним та шаром теплоізоляції залишають вентиляційний проміжок для просушування утеплювача. Для фіксування положення утеплювача використовуються додаткові "шайби".

Перегородки:

Основне призначення перегородок – ізоляція сусідніх приміщень від шуму. Для створення перегородок необхідно встановити вертикальний каркас. Для каркасу використовуються дерев’яні бруски або тонкостінний металічний профіль. Потім він обшивається гіпсокартоном з одної сторони. після цього в каркас встановлюється мін вата, що виконуватиме функцію звукопоглинаючого матеріалу. Застосування продукту в конструкціях також забезпечує пожежну безпеку та екологічний комфорт