Софіт АЛЬТА-ПРОФІ

Альта-Профі Софіт

Карнизная подшивка Софит

Софит – специальные ПВХ панели для подшивки обращенных вниз карнизных и фронтонных свесов кровли. Софит предназначен для обеспечения вентиляции кровли и подкровельного пространства, а также выполняют декоративную функцию. Панели от компании «Альта-Профиль Украина» сочетаются с любыми кровельными материалами.

Достоинства карнизной подшивки Софит

 • Не требуют особого ухода;

 • Обладают большим сроком службы;

 • Защищают кровли и подкровельного пространства от проникновения насекомых, птиц, листвы, атмосферных осадков;

 • Позволяет продлить срок службы Вашей кровли;

 • Всегда в наличии 5 цветовых решений: белый, коричневый, кремовый, бежевый, дуб светлый.

Наша компания выпускает Софит двух видов – без перфорации и с частичной перфорацией.

Подробнее...

   • Бежевый

   • Белый

   • Дуб светлый

   • Коричневый

   • Кремовый

софіт

Вентильовані фасади Софіт Альта-Профіль застосовуються для підшивки карнизів будівлі. Софіт Альта-Профіль може бути кольору шоколад та білий. При монтажі софіта Альта-Профіль використовуються оздоблювальні планки: фаска для софіта, фінішна планка для софіта Альта-Профіль, j-планка для софіта Альта-Профіль. Довжина планки софіта-3м., Ширина софіта-0, 25м., Товщина софіта-1, 2мм .. Загальна корисна площа накриття однією панеллю софіта-0, 54кв / м. Монтаж софіта проводиться відповідно до інструкції з монтажу розд. "Софіт компанії Альта-Профіль". Софіт призначений для зовнішньої обробки карнизів житлових, промислових, господарських будівель, об'єктів загального користування (магазини, перукарні, павільйони тощо). Компанія "Альта-Профіль" випускає софіт наступних кольорів: софіт білий, софіт коричневий. За минулий час ми накопичили значний досвід і виробляючи софіт, не маємо жодної рекламації по якості софіта. Софіт виробляється з високоякісної вітчизняної смоли ПВХ і кращих імпортних аддитивів методом коекструзії на новому, сучасному обладнанні світових лідерів екструзійної промисловості. У виробництві софіт відзначимо, що і лицьової, і внутрішній шар екструдують тільки з первинної сировини і спеціальних добавок, забезпечують софіт високою стійкістю до ударів і морозостійкістю. Крім того, лицьовий шар софіта має підвищену стійкість кольору. Така технологія виготовлення софіта дозволяє використовувати софіт в будь-яких кліматичних умовах.

Софіт Альта-Профіль переваги в порівнянні з іншими виробниками:

1. Софіт пройшов повний цикл випробувань на стійкість до кліматичного старіння за спеціальною програмою, розробленою для нас в Інституті хімічної фізики РАН на основі американської методики.

2. Результати випробувань експлуатаційної стійкості всіх кольорів софіта підтверджують, що софіт зберігає зовнішній вигляд протягом не менше 50 років при t ° від -50 ° С до +60 ° С.

3. Софіт зберігає декоративні та міцнісні властивості на розрив після 60 циклів випробувань на морозостійкість.

4. Випробування з визначення температури крихкості при ударі показали софіт витримує руйнування панелей в діапазоні t ° від -20 ° С до -60 ° С.

Таким чином софіт - це нетоксичний і негорючий обробний матеріал, софіт не змінює колір, софіт стійкий до корозії, софіт витримує перепади температури, софіт не розшаровується, софіт не ламається. Усе це підтверджено відповідними протоколами випробувань та сертифікатами. Софіт красивий, привертає погляд, найкращий на сьогодні з аналогів. Купуйте саме цей софіт. Альта-Профілевскій софіт правильний вибір!

софіт

PS: При розрахунку необхідно мати на увазі довжину карниза будинку і його ширину. Використовуючи софіт різних квітів можна зробити свій неповторний фон софіта.Чаще всього софіт монтується на металопрофіль 60х27. Термін експлуатації софіта-не менше 50 років. Софіт перевершує за структурою (красу) будь-який інший аналог, також софіт є найміцнішим софітом.10 років на ринку доводять: софіт надійний матеріал. Софіт кредо вибору! Завдання софіта: софіт додає красу вашого будинку, софіт захищає наступні за ним матеріали, софіт служить як утеплювач, софіт недорогий матеріал, софіт надасть будь-якому будовою товарний вигляд. Софіт Альта-Профіль займає 1-е місце в рейтингу продажів по всій Росії, софіт періодично вдосконалюється. Купуйте софіт Альта-Профіль!

www.dahivnuk.org.ua