Сайдинг / Софіт Boryszew

Фірма "Boryszew SA" заснована в 1911 році. У 1947 році розпочато виробництво охолоджуючих рідин, в 1992 утворилася "спилка акційна Boryszew SA".

Сайдинг "Boryszew" притягує погляд своєї ошатністю, легкістю і чіткими лініями. Він красивий і видно здалеку. Завжди вписується в будь-який ландшафт. Сайдинг "Boryszew" вдало гармонує з цегляною стіною і фрагментами "дикого каменю". Він відрізняється довговічністю і протягом тривалого часу зберігає свої якості не деформуючись, не вимагаючи регулярного ремонту та фарбування. Вініловий сайдинг не схильний до дії вологи, недоступний цвілі і грибків. На відміну від дерева, матеріал при пожежі не горить, а тільки оплавляється, послаблюючи дію полум'я. Сайдинг розрахований на експлуатацію при температурах від + 50 до - 50 град С. В при виробництві сайдінга "Boryszew" в його складі відсутній свинець і інші важкі метали.

Переваги сайдінга "Boryszew"

Вініловий фасад "Boryszew" має ряд переваг. Він не боїться перепадів температур (може витримувати від -50 до +50 ° С), тому використовується в зонах з різними кліматичними умовами. Вініловий сайдинг не вигоряє на сонці, не лущиться, не тріскається. Крім того, він стійкий до фізичного зносу, дії хімікатів, володіє антикорозійними властивостями. І, звичайно ж, завдяки використанню теплоізолятора як підоснови фасаду, вініловий сайдинг дозволяє утеплити будинок зовні і заощадити на його обігріві. Колір панелей зберігається впродовж всього терміну використання. Дія УФ-променів не впливає на зовнішній вигляд сайдінга, тому що при його виробництві використовують спеціальні добавки (у тому числі двоокис титану), що перешкоджають викривленню і вицвітання. Вінілова облицювання дуже практична. Вона майже не вимагає відходу, і термін її служби складає не менше 30 років, хоча деякі виробники гарантують строки використання від 50 років. За допомогою поєднання профілів, оздоблювальних елементів та аксесуарів можна створювати різноманітні варіанти оформлення фасадів будівель будь-яких архітектурних стилів.

САЙДИНГ ТМ BORYSZEW

САЙДИНГ ТМ BORYSZEW (БОРИШЕВ)

BORYSZEW S.A. производится по американской лицензии в Польше с 1997 года.

Сайдинг Boryszew притягивает взгляд своей нарядностью, легкостью и четкими линиями. Он виден издалека, потому что красив и всегда вписывается в любой ландшафт.

Сайдинг Boryszew является идеальным материалом для отделки новых и реставрации старых дачных и загородных домов. Это могут быть легкие солнечные веранды, обветшалые кирпичные и деревянные стены, новые пристройки. Сайдинг Boryszew удачно гармонирует с кирпичной стеной и фрагментами "дикого камня".

Сайдинг Boryszew отличается долговечностью, сохраняет свои качества не деформируясь невыцветая. Виниловый сайдинг совершенно не подвержен воздействию влаги, недоступен плесени и грибкам. В отличие от дерева, материал при пожаре не горит, а только оплавляется, ослабляя действие пламени. Эксплуатация при температурах от + 50 до - 50 град С.

Особенностью сайдинга Boryszew является также полное отсутствие в его составе свинца и других тяжелых металлов.

ПРЕДСТАВЛЕННЫЕ НА САЙТЕ КОЛЛЕКЦИИ

САЙДИНГ И СОФФИТ ТМ«BORYSZEW»

КОЛЛЕКЦИЯ

«STANDART D4/D»

ДВОЙНОЙ ИЗЛОМ

КОЛЛЕКЦИЯ

«PREMIUM D4/D»

ПРЕМИУМ

ПАНЕЛЬ ПОТОЛОЧНАЯ

CОФФИТ

СПЛОШНАЯ

ПЕРФОРИРОВАННАЯ

двойной излом
премиум
сплошная
перфорированная
схема панелей

ЦВЕТОВАЯ ГАММА САЙДИНГА ТМ BORYSZEW (БОРИШЕВ)

ПРЕДСТАВЛЕННАЯ НА САЙТЕ

ПАНЕЛЬ D/4/D - СТАНДАРТ

панель стандарт, цвет белый
панель стандарт, цвет бежевый
панель стандарт, цвет зеленый
панель стандарт, цвет кремовый

БЕЛЫЙ

БЕЖЕВЫЙ

ЗЕЛЁНЫЙ / МЯТА /

КРЕМОВЫЙ

ПАНЕЛЬ D/4/D - ПРЕМИУМ

панель премиум, цвет глина
панель премиум, цвет песочный
панель премиум, цвет перламутровый
панель премиум, цвет кораловый

ГЛИНА

ПЕСОЧНЫЙ

ПЕРЛАМУТРОВЫЙ

КОРАЛОВЫЙ

ТАБЛИЦА КРАТКИХ ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК

САЙДИНГ И ПЛАНКИ КОМПЛЕКТУЮЩИЕ

ТАБЛИЦА КРАТКИХ ТЕХНИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК сайдинг и планки комплектующие

ТАБЛИЦА ПРИМЕНЕНИЯ: САЙДИНГ, СОФИТ, ЦОКОЛЬНЫЙ САЙДИНГ

И КОМПЛЕКТУЮЩИЕ ПЛАНКИ ТМ BORYSZEW (БОРИШЕВ)

ТАБЛИЦА ПРИМЕНЕНИЯ: САЙДИНГ, СОФИТ, ЦОКОЛЬНЫЙ САЙДИНГ и комплектующие планки