Сайдинг вініловий

Сайдинг вініловий

Будинок, як і в людини, є обличчя – це фасад. Саме він врешті-решт є зовнішнім виглядом житла. По вигляду фасаду можна судити не тільки про вік, а й про стан будинку. З часом під впливом навколишнього середовища будинок старіє. На фасаді з’являються тріщини, це говорячи про те, що самі стіни руйнуються. Виникає питання: як уберегти будинок від впливу несприятливих природних чинників? Відповідь напрошується сам собою: потрібно захистити фасад та покрівлю, так як саме вони приймають на себе виклик природних стихій, адже завдяки надійному захисту термін життя будинку значно збільшується.

Найбільш оптимальне рішення цього завдання на сьогодні – це застосування сайдингу одночасно в якості декоративного оздоблення та захисту фасаду від атмосферних впливів.

Вперше сайдинг був використаний в кінці 50-х років в США і став досить популярний на будівельних ринках Америки і Канади, звідки потім прибув до Європи. На Україні сайдинг з’явився в 90-х роках і популярність його постійно зростає. Сайдинг ціна у нас Вас приємно здивує.

В даний час для обробки фасадів застосовується кілька видів сайдингу, найбільш популярний з яких вініловий сайдинг, таких відомих виробників, як Georgia Pacific (США); ROYAL виробництва канадського концерну “Royal grup tehnologies LTD”; BORYSZEW, VOX (Польща); АЛЬТА ПРОФІЛЬ, DOCKE (Росія) та ін. Сайдинг ціна у нас відповідає якості. Виготовляється вініловий сайдинг з полівінілхлориду (ПВХ) у вигляді панелей товщиною від 0,96 до 1,2 мм., яким надається певна форма і фактура, методом екструзії. Завдяки сучасній технології виробництва та використання високоякісних матеріалів вініловий сайдинг володіє високою еластичністю, не розшаровується, не вбирає вологу, не схильний до грибка і гниття, стійкий до вітрових навантажень і різких перепадів температури, вогнестійкий, не вигоряє і не потребує додаткової обробки. Він простий у монтажі, зручний при транспортуванні, має невелику вагу, легко миється. Це екологічно чистий, нетоксичний матеріал. Різноманітність кольорової гамми і фактур дозволяє комбінувати панелі, втілюючи найсміливіші дизайнерські ідеї.

Одним з найбільш оригінальних у цьому плані, є цокольний сайдинг, головною перевагою якого є висока удароміцність. Виготовляється цокольний сайдинг у вигляді панелей розміром приблизно 500х1000мм, що мають фактуру рваного каменю чи цегли, з міцного полімерного матеріалу, який не піддається корозії. Цокольний сайдинг має ті ж властивості, що й звичайний вініловий, застосовується як для облицювання фасаду, так і для обробки цокольної частини будинку.