Підпокрівельні матеріали - Strotex

Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex (в-ва Польща)

Супердифузійна мембрана Strotex є важливим елементом для надійного і тривалого використання теплоізоляційного матеріалу.

Беззаперечною перевагою мембран Strotex Basic є високий рівень дифузійних властивостей. Саме тому дифузійні мембрани варто застосовувати в елементах утеплених скатних покрівель і вентильованих фасадів.

До того ж, захисні пароізоляційні плівки Strotex AL 90 мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень та навантажень завдяки армуючому шару.

Всі плівки ТМ Strotex характеризуються високою еластичністю, що підвищує міцність продукту і полегшує їх монтаж.

Для досягнення найкращого результату і забезпечення гермтичності рекомендується застосовувати спеціалізовані лєнти та скотчі для проклейки нахльостів, примикань, пошкоджень - пароізоляції.

Мембрана покрівельна супердифузійна

STROTEX Basic 1300 - 75м2 / 50*1,5м

850.00 грн

Супердифузійна мембрана Strotex 1300 V, Strotex 1300 Basic - тришарові мембрани з високою паропроникністю (>=1700 г/м2/24 години). Мембрани прийнято називати "дихаючі" плівки, тобто плівки, які забезпечують захист утеплювача від проникнення атмосферної вологи, залишаючись в той же час практично прозорими для виходу зсередини водяної пари. Переваги - висока стійкість до ультрафіолету, міцність, відсутність необхідності наявності зазору між плівкою і утеплювачем.


Паробарєр фольгований під вату

STROTEX AL-90 - 75м2 / 50*1,5м

800.00 грн

Багатошарова металізована плівка Strotex AL-90 відбиває тепловипромінювання і, завдяки цьому, запобігає втратам тепла. Пароізоляційна плівка Strotex Al 90 окрім вищевказаних властивостей володіє додатково тепловідбивним ефектом, рекомендується застосовувати для облаштування мансард, у вологих приміщеннях будинку.

STROTEX стрічка - для проклеювання стиків паробарєру - 50 м.п. / рул.

200.00 грн

Алюмінієва армована стрічка Strotex призначена для паронепроникного ізолювання стиків паробарєрів у місцях їх нахльостів каркасних конструкцій стін, дахів і перекриттів. Це необхідний технологічний процес, який забезпечує герметичність підпокрівельного простору утеплювача, та забезпечує його ефективну роботу.