металоЧерепиця РУУККІ / RUUKKI

Фінська металочерепиця фірми Ruukki - це якість, стиль та краса поєднані в одному. . Дана покрівля захистить ваш дім в любих погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця ruukki - зробить Ваш будинок більш дорожчим для Вашого серця. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Компанія Ruukki - номер один в Європі серед виробників металевих покрівель.

Металочерепиця Рууккі виробляється з конструкційної сталі з захисним покриттям - оцинковкою, пасивуванням, ґрунтовкою й нанесенням полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу – забезпечується завдяки ідеально розробленій схемі багаторівневого захисту. Високоякісна металочерепиця RUUKKI випускається із захисним покриттям декількох видів, що придатні для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм'ятин, подряпин, корозії. Середній термін служби металочерепиці RUUKKI становить більше 50 років.

Фірма Ruukki (Рууккі) у своєму асортименті містить декілька видів хвиль металочерепиці, основні з яких:

Decorrey, Monterrey, Finnera, Elite, Classic а також новинка - Adamante.

Металочерепиця Ruukki хвиля Decorrey

Металочерепиця Ruukki - хвиля Decorrey - виглядає дорожче ніж коштує.

Металочерепиця Decorreyтм (Декоррей) виготовляється зі сталі з покриттям Polyester / глянець - надається гарантія 30 років на технічні та 10 років на естетичні характеристики.

Нове втілення фінської якості по вигідній ціні - металочерепиця Decorrey

 Decorrey
Металочерепиця Ruukki хвиля Monterrey

Металочерепиця Ruukki - хвиля Monterrey - сама популярна модель фірми Ruukki.

Металочерепиця Рууккі Monterrey® (Монтеррей) – це покрівля з невисоким профілем, одна з найпоширеніших моделей Ruukki, завдяки своїм характеристикам та широкому вибору покриття та кольорів. Гарантія на таку металочерепицю Monterrey 30, 40 та 50 років, в залежності від покриття: Polyester(поліестр), Purex(пурекс) чи Pural Matt(Пурал матт)

 хвиля Monterrey
Металочерепиця Ruukki хвиля Finnera

Металочерепиця Ruukki - хвиля Finnera - чудовий вибір для Вашої покрівлі!

Металочерепиця Finneraтм (Фіннера) виготовляється у Фінляндії з полімерним покриттям Purexтм – це іноваційне покриття, розроблене корпорацією Ruukki спеціально для покрівельних листів. Finnera поставляється з гарантією сроком 40 років на технічні і 15 років на технічні характеристики.

Finnera зробить ваш дах не тільки елегантним, але й забезпечить довговічність.

хвиля Finnera
Металочерепиця Ruukki хвиля Classic

Металочерепиця Ruukki - хвиля Classic - завжди актуальна та стильна.

Фальцева покрівля Classic® Premium виготовляється зі сталі з покриттям Pural® Matt Embossed, та поставляється з гарантією 50 років на технічні і 20 років на естетичні властивості.

хвиля Classic
 Ruukki хвиля Adamante

Металочерепиця Ruukki - хвиля Adamante - незвична новинка, чудовий вибір для людей з відчуттям стилю.

Хвиля Adamante розроблена за найвищими стандартами якості.

Металочерепиця Ruukki Adamanteтм (Адаманте) - це виразний високий покрівельний профіль, відмінний вибір для вибагливих клієнтів. Металочерепиця Adamante (Адаманте) виробляється із сталі з покриттям Pural® Matt та поставляється з гарантією сроком 50 років на технічні і 20 років на естетичні характеристики.

Adamante

Уся фінська металочерепиця фірми Ruukki сертифікована, на усю продукцію надається гарантія від виробника!