Черепиця МОДЕРН / MODERN

Металочерепиця МОДЕРН - це новий профіль, новий дизайн і неймовірний сучасний вигляд даху!!

В даний час найбільш вживаним покрівельним матеріалом є металочерепиця. Завдяки тому, що вона має оптимальне співвідношення «ціна-якість», металочерепиці віддають перевагу дуже багато будівельників і власники будинків.

Популярність їй додає відсутність проблем при монтажі, простота в догляді і широкі можливості в плані колірних рішень.

Металочерепиця з покриттям поліестер та матполіестер – це один із самих популярних і затребуваних покрівельних матеріалів.

Така популярність металочерепиці обумовлюється тим, що вона є найбільш надійним і довговічним матеріалом, відмінно підходить для експлуатації в російських погодних умовах.

Металочерепиця з покриттям поліестер (PE) та матполіестер (МПЕ)– це досить економічне і якісне рішення для Вашого будинку.

Дана металочерепиця виготовляється в Україні , з бельгійського, німецького, польського та словацького матеріалу, за всесвітньою технологією на сучасному обладнанні.

На металочерепицю Модерн з покриттям поліестер та матполіестер поширюється гарантія – 10 років, а термін служби покрівлі з правильно покладеною черепицею 20-25 років.

Для додаткового захисту металочерепиці під час транспортування і монтажу, металочерепиця може бути додатково упакована в захисну плівку, видаляємо одразу після монтажу.

Металочерепиця – це листи профільованої оцинкованої сталі товщиною від 0,4 до 0,5 мм, покриті спеціальним полімерним складом, що захищає метал від корозії і додає матеріалу той чи інший колір. Профіль матеріалу повторює форму ідеально покладеної натуральної черепиці.

Придбати Вікна Двері Дах по спеціальним цінам! можна у Львові за тел. 0676741241 та на сайті www.dahivnuk.org.ua