Металочерепиця

  1. Покриття (поліестер, матполіестер, пурал/пластизол);

  2. Ґрунтовий шар;

  3. Шар хімічної обробки (пасивуючий шар);

  4. Шар оцинковки;

  5. Сталь;

  6. Шар оцинковки;

  7. Шар хімічної обробки (пасивуючий шар);

  8. Ґрунтовий шар;

  9. Колірний шар зворотного боку;

Увага!!! Запускаємо Акцію на покрівельні матеріали!!!

При покупці комплексу покрівельних матеріалів для даху - вартість на метал буде падати у геометричній прогресії, це просто смішні ціни!!!

Металочерепиця - це легка, міцна і зручна в експлуатації й монтажі покрівля, що виготовляється з оцинкованої сталі із двостороннім полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці більш міцне і покривається спеціальним полімерним покриттям в різні кольори. При виробництві металочерепиці використаються кілька захисних покриттів, що розрізняються по своїх властивостях, товщині й ціні.

Металочерепиця виготовляється на основі сталевого аркуша товщиною 0,4-0,7 мм різноманітних кольорів із багатошаровим полімерним покриттям. Вона має форму близьку до класичної черепиці завдяки розробленій технологіїі виробництва, зберігаючи всі переваги металевої покрівлі. Стальні листи покривають шаром цинку або сплаву алюмінію із цинком (алюмоцинк), а потім вони ґрунтуються, пасивуються й покривається захисним кольоровим шаром гнучкого, стійкого до деформацій полімеру, що охороняє сталь від корозії й забезпечує стійкість кольору.

До позитивних якостей металочерепиці можна віднести гладкість поверхні, що забезпечує гарне стікання води й схід снігу, що допускає невеликі ухили; малу масу, що не вимагає посилених крокв і решетування; пожежебезпечність; легкість монтажу; екологічну чистоту; естетичний зовнішній вигляд. Монтаж металочерепиці провадиться в короткий термін, і подальше обслуговування покрівлі мінімально.

Металочерепицю можна виготовити довжиною до 7м, але звичайно використаються більше короткі аркуші, які зручніше перевозити, перевантажувати й монтувати на покрівлю. Для того щоб покрівля виглядала гарною і закінченою використаються різні добірні елементи - вони також мають практичне значення, захищаючи уразливі місця від дощу, вітри й сніги.

Металочерепиця - це недорогий, практичний покрівельний матеріал. Невелика вага 3,8-4,8 кг/м2 дозволяє заощадити на вартості як кроквяної конструкції, так і будови в цілому, адже важкі покрівлі висувають вимоги до міцності всього будинку, починаючи з фундаменту.

Виробництво металочерепиці засноване на останніх досягненнях в області хімії, захисту стали від корозії й нанесення покриттів на метал. Це складний технологічний процес, освоїти який під силу лише гігантам світовий металоіндустрії. Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. От чому в першу чергу варто звертати увагу на виробника стали.

Термін служби металочерепиці дійсно великий: у країнах Скандинавії є будинки, покриті металочерепицею більше 40 років тому, коли вона тільки з'явилася, і технологія виробництва була далека від сучасної.

При механічному ушкодженні в процесі експлуатації аркуш металочерепиці легко замінити на інший або підфарбувати його.

З багатої розмаїтості відтінків металочерепиці завжди можна вибрати найбільш кращий і підходящий до кольорів саме вашого фасаду.

Одне з достоїнств металочерепиці - багатий вибір відтінків і профілів (малюнка). Самим популярним є малюнок, що імітує натуральну черепицю, тобто у вигляді лусочок або прилягаючий друг до друга плиток. Можливі й інші варіанти. При виборі кольорів майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, що оточує ландшафт й, головне, яким кольорам Ви віддаєте перевагу.

Вибір металочерепиці

Виробники випускають металочерепицю з різними полімерними покриттями. Попередньо гарячооцинкована сталь пасивується й ґрунтується із двох сторін. Далі на нижню сторону наноситься шар захисного лаку, а на верхню - полімерне покриття. Самим недорогим полімерним покриттям металочерепиці є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для жаркого й холодного клімату, однак у нього низька механічна стійкість. От чому важливо його не подряпати в процесі доставки й монтажних робіт. Поліестер - в основі - поліефірна фарба із глянсовою поверхнею, товщина покриття 25 мкм, має гарну стійкість кольорів, підходить до будь-яким кліматичним умовам. Саме недороге із всіх покритті. Матовий поліестер має всі переваги звичайного глянсового, але має більше приємний зовнішній вигляд за рахунок різнонаправленого відбиття світла від поверхні. Металочерепиця, покрита матовим поліестером виглядає набагато заможніше. Пурал - універсальне глянсове покриття для клімату з більшим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище звичай ного поліестера.

Пластизол - саме товсте покриття до 200 мкм. На його поверхні наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штрихову насічку, завдяки чому дах, покритий металочерепицею "пластизол" не дає відблисків. Зашкодити це покриття дуже складно, але в пластизола найнижча верхня робоча температура.

ПВДФ - Глянцове покриття товщиною 27 мкм. Складається з полівінілдифторида (80%) і акрилу (20%), може мати кольори типу «металік». Саме довговічне покриття, практично не вицвітає, стійко до механічних ушкоджень й ультрафіолетового випромінювання, відмінно підходить для застосування в умовах агресивних середовищ, таких як, морське узбережжя. Покриття володіє самоомиваністю.

Зберігання металочерепиці

Правильне зберігання й обіг з аркушами поліпшують схоронність їхнього зовнішнього вигляду. Рекомендується зберігання аркушів на дерев'яних підкладках, покладених із кроком не більше 1 метрів і не менш 20 див від землі. Аркуші повинні бути покладені з нахилом для стікання води й із зазором між аркушами для циркуляції повітря. Аркуші металочерепиці мають певні геометричні розміри й при монтажі їх іноді доводиться підрізати, і чим складніше покрівля, тим частіше доводиться це робити. Фактори, які можуть вплинути на термін служби покрівлі з металочерепиці, її естетичність і вартість. Профілювання металочерепиці, що визначає зовнішній вигляд майбутньої покрівлі. Профіль впливає не тільки на дизайн, але й на технічні вимоги до монтажу, наприклад крок решетування. У більшості випадків металочерепиця імітує натуральну черепицю. Профіль може бути асиметричним або симетричним. Якість профілювання характеризує стикування аркушів на покрівлі. Деякі зразки вітчизняної й закордонної металочерепиці після монтажу зали шають на покрівлі характерні смуги (стики), які видні під певним кутом. При виборі профілю попросите показати фотографії, щоб побачити, як буде виглядати цей матеріал на покрівлі, а ще краще попросити зістикувати 2-3 аркуша при Вас. Металочерепиця - це ще не вся покрівельна система, але від її прямо залежить естетичність і довговічність Вашого будинку. Приділите досить часу вибору матеріалу - адже жити в цьому будинку Вам і Вашій родині.

Виробники сталі для металочерепиці:

металочерепиця ruukki

Фінська металочерепиця фірми RUUKKI - номер один у Європі. Сучасна маркована високоякісна покрівля.Ruukki является европейским поставщиком компонентов, систем и комплексных решений из металла для строительства и машиностроения. Компания предлагает широкий ассортимент продукции из металла и спектр сопутствующих услуг. Ruukki имеет представительства примерно в 30 странах, общее число сотрудников компании - около 11,800 человек. В 2011 году торговый оборот составил 2,8 миллиарда евро.

www.ruukki.com.ua

ThyssenKrupp Steel AG

www.thyssenkrupp-xsteel.com

У фінансовому 2003/2004 році концерн ThyssenKrupp Steel AG виготовив 14,2 мільйонів тонн плоскої сталі, що зробило його провідним виробником у Німеччині та № 2 у Європі. Продуктовий портфель компанії містить гаряче- та холоднокатані продукти з полімерним покриттям.

ArcelorMittal

www.arcelormittal.com

ArcelorMittal – виробник сталі №1 у світі. У віділеннях компанії працює 320 тис. працівників, більш ніж у 60 країнах світу. Фінансові підсумки 2006 року показують комбіновані доходи 88,6 мільярдів доларів. Його виробництво покрило 10% сукупного світового виходу сталі.

U. S. Steel www.uss.comU. S. Steel , штаб-квартирою в Піттсбурзі, штат Пенсільванія, являє собою інтегрований виробник сталі з основними операціями виробництва в Сполучених Штатах, Канаді та Центральній Європі і річний сировини можливості сталеплавильного 29300000 чистої тонн. Компанія виробляє широкий спектр додану вартість листової сталі і трубної продукції для автомобільної промисловості, обладнання, тара, промислового обладнання, будівельної та нафтогазовій галузях. Восточнословацкий металлургический комбинат был основан 1 апреля 1959 года как государственная компания. В 1973 году сталелитейный завод выпускал стальные листы для автомобильной промышленности.Український ринок такого будівельного матеріалу, як металочерепиця, являє собою в здебільшого європейські продукти. Найбільш відома й користується популярністю металочерепиця сусідньої Фінляндії й сусідньої їй Швеції. Ці дві країни через специфічний північний приморський клімат нагромадили великий досвід по виробництву довговічних покрівельних матеріалів - металочерепиці, і тепер виробники з України переймають їхній досвід і беруть за зразок найбільш вдалі марки, що гарантує високу якість вітчизняного продукту за низькою ціною без митних націнок.

Гарна металочерепиця - це не просто рифлений аркуш дорогого заліза, але й покриваючий його полімерний матеріал. Самим прогресивним з них уважається пурал, він збільшує стійкість металочерепиці в умовах несприятливої погоди, що важливо при наших сніжних зимах й, що застоюється на дахах снігу. Металочерепиця з таким покриттям не токсична, а, виходить, і екологічна. Нарівні з пуралом використається його аналог - так називана «призма», що теж ефективно захищає металочерепицю й збільшує її термін служби.

У числі послуг, надаваних компаніями-виробниками й дистриб'юторами металочерепиці - це її розрахунок. Це важлива, ключова послуга, вона допомагає уникнути покупки зайвих аркушів і заощадити. Консультанти, що мають досвід укладання металочерепиці, зроблять розрахункові роботи й виберуть підходящу для вашого будівництва довжину аркуша, їхню кількість, а також розмітять розкладку на покрівлі.

До вибору металочерепиці слід віднестися відповідально: ознайомившись із прайслистом компанії, виберіть ту, що буде щонайкраще гармоніювати з архітектурою вашого будинку, устроєм вікон і прилеглих будівель. Не варто зневажати рекомендаціями консультантів по металочерепиці й дизайнерів - будь то бажання просте обновити покрівлю або естетично прикрасити будинок. Всю необхідну інформацію з вартості робіт можна довідатися в завжди готових вам допомогти менеджерів компаній, що продають металочерепицю.