Покрівельні матеріали

Покрівельні матеріали для більшості людей характеризуються комфортом і гарним зовнішнім виглядом і відповідно є одним з основних критеріїв, які враховуються при покупці або будівництві власного будинку. Важливе значення має і якість матеріалів, що використовуються при будівництві. Тому не дивно, що при виборі покрівельного матеріалу власник будинку керується не тільки естетичними міркуваннями, але й приділяє особливу увагу якості та технічними характеристикам продукції, адже від надійності та якості покрівельних матеріалів залежить довговічність і збереження будь-якої будівлі.

Крім того, сучасна покрівля повинна забезпечувати постійний захист від опадів у вигляді дощу, снігу, граду, ультрафіолетового і теплового випромінювання, а так само від шкідли вих речовин, що виникають під впливом навколишнього середовища, таких як промислові, вихлопні та побутові гази.

В даний час на будівельному ринку представлена величезна кількість сучасних покрівельних матеріалів. Одним з найбільш популярних є металочерепиця, серед переваг якої можна виділити порівняно невисоку ціну, простоту в монтажі, невелика вага (від 4,5 до 6 кг. / м.кв.), завдяки чому її можна використовувати на покрівлях різної конфігурації і складності. Металочерепиця має широку колірну гамму і різноманітність типів.

Під терміном металочерепиця мається на увазі профільований сталевий оцинкований лист, з двох сторін покритий пасивуючим шаром та грунтовкою, поверх якого нанесено полімерне покриття, що володіє високою еластичністю, кольоровою гаммою, морозостійкістю, стійкістю до агресивних дій навколишнього середовища, що в свою чергу забезпечує термін служби металочерепиці до 50 років. Гідною альтернативою металочерепиці є бітумна черепиця , яка представлена в досить широкому асортименті на будівельному ринку України. Наша компанія пропонує бітумну черепицю таких відомих торгових марок як IKO(Бельгія) та Shinglas (черепиця від Техноніколь).

Якщо порівнювати ціновий діапазон, то за вартістю за квадратний метр у комплексі, бітумна черепиця помітно програє металочерепиці так як під неї додатково укладається OSB плита, але завдяки своєму складу і особливості монтажу (поверх OSB плити укладається підкладовий килим, а сама черепиця монтується ”подвійним“ нахлестом), має додаткову гідроізоляцію, що є істотною перевагою при монтажі складних багатоскатних покрівель. Завдяки еластичності її можна укладати на куполоподібні покрівлі, при цьому мінімізуючи кількість відходів. У цьому випадку не дорогим і досить якісним варіантом є черепиця Шинглас російської торгової марки Техноніколь.Виготовляється бітумна черепиця з високоякісного модифікованого бітуму, який армується стеклохолстом або склотканиною – матеріалом, який відзначається міцністю. На верхній шар бітумного покриття наноситься кольорова кам’яна крихта (як правило, базальтова), на нижній – спеціальна захисна плівка для запобігання склеювання між собою гонтів, які мають різноманітну форму та кольорову гаму.

Останнім часом великої популярності набула композитна металочерепиця таких відомих виробників як Metrotile, Roser, Gerard та ін Це сучасний багатошаровий покрівельний матеріал преміум класу, основою якого є високоякісна сталь із двох сторін покрита алюмоцинковим (Aluzinc) сплавом, на який нанесено декоративне покриття – кам’яна крихта з натурального каменю, покрита спеціальною матовою глазур’ю, що надає матеріалу додаткову міцність і захист від вигорання.

Основною особливістю композитної черепиці є візуальний ефект черепичної покрівлі, завдяки чому вона прекрасно поєднується з будь-яким архітектурним стилем будинку – від традиційних форм до найсучасніших дизайнів. Крім того, це міцний покрівельний матеріал який можна використовувати в самих різних кліматичних умовах, має невелику вагу (майже в 6 разів легше керамічної черепиці), різноманітність форм і кольорів.Мабуть, одним із самих древніх покрівельних матеріалів є керамічна черепиця. Першими її почали застосовувати для своїх споруд греки, а потім і римляни.

З часом керамічна черепиця набула широкої популярності в Європі, її почали використовувати як в котеджному, так і в багатоповерховому будівництві. Потім з’явилася центной-піщана і полімерпіщана черепиця. Однією з переваг такої керамічної черепиці є її привабливий зовнішній вигляд, пожежобезпечність, низька теплопровідність, тривалий термін служби – близько 100 років без капітального ремонту в самих різних кліматичних умовах, а також величезна різноманітність форм і кольорів. Саме такою є, а також відома у всій Європі керамічна черепиця Jacobi. Широко відома і користується попитом керамічна черепиця Tondach, черепиця Roben, черепиця Creation, черепиця Braas.

Так само в сучасному будівництві широко використовується єврошифер , який представляє собою гофровані хвилясті листи виготовляються з целюлозних волокон просочених дистильованого бітуму з зовнішнього боку забарвлених мінеральним фарбником, таких торгових марок, як Ondura виробництва США, Ондулін французької фірми OFIC SA. Цей матеріал не містить азбесту, легкий, простий у монтажі, має низький водопоглащением, хімічною стійкістю до дії кислот і лугів, біологічно стійкий до впливу грибка і бактерій. Використання сучасних покрівельних матеріалів передбачає і використання сучасних технологій їх монтажу, при яких застосовується ряд додаткових продуктів, таких як підпокрівельні плівки, теплоізоляція, водостічні і дренажні системи, софіту (для підшивки звисів покрівлі ), мансардні вікна, флюгери і багато іншого. Вся ця продукція представлена в широкому асортименті нашої компанії, кваліфіковані фахівці якої нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть підібрати найбільш оптимальні для Вас рішення у виборі матеріалів для Вашої покрівлі. Поспішайте подарувати своєму будинку новий дах!

Покрівля, як завершальний етап зведення даху будинку, в остаточному підсумку бере на себе удар всіх видів атмосферних впливів. У країнах, де взимку випадає багато снігу, необхідні похилі або так називані «скатні» дахи. Вибір виду даху визначається кліматичними умовами: підходящі для жарких, більше близьких до екватора країн, плоскі дахи абсолютно недоречні в Україні.

З розвитком будівництва перетерпіла зміни й структура покрівлі - зараз це складна конструкція, складена з великої кількості компонентів: система захисту від вітру, плівки для паро- і гідроізоляція, технологічні утеплювачі, конкретно саме покрівельне покриття й так далі. Грамотно сконструйована покрівля поліпшує вентиляцію простору між покрівельним покриттям і несучою скатною покрівлею, або кроквяною частиною - це запобігає утворенню конденсату й втрат тепла.

До покрівельних матеріалів часто додаються водостоки й фартухи - функціональна фурнітура, що надає витанченість. Козирки дахів і водостоки рятують під час дощу й посильно захищають сам будинок від вологи. Неправильно встановлений водостік може привести до тріщин, що починається прямо від покрівлі - таке часто можна побачити навіть на головних міських вулицях на старих хрущовських п’ятиповерхівках.

Зараз компанії пропонують усілякі товари для будівництва покрівлі: рулонні матеріали, що підходять для плоских покрівель полімерні мембрани, що супроводжують теплоізоляційні матеріали, покрівельній профнастил, руберойд і черепицю в асортименті - бітумну й композитну. Бітумно-полімерні матеріали для покрівлі в наші дні вважаються найбільш перспективними й актуальними завдяки значній міцності й довговічності.

Користується популярністю й м'яка черепиці для покрівлі, що ідеально лягає на складні дахи із плаваючим кутом нахилу. Мала вага м'якої черепиці для покрівлі зручний і тим, що при укладанні не потрібно посилення крокв.

Ми чекаємо Вас у Львові за адресами: