Покрівельні аксесуари

Аксесуари для даху досконало завершать Вашу покрівлю.

Всі елементи виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям чи без нього, в залежності від вибраної покрівлі.

Дахівник пропонує повний комплект елементів та кріпильних самонарізів, необхідних для правильного монтажу і тривалої служби Вашої покрівлі.

Комплектуючі для покрівлі та добірні елементи покрівлі.

Ендови:

Капельники:

Ковзани:

Відливи віконні:

Планки карниза:

Планки примикання:

Снігозатримувачі:

Торцеві планки:

Куточки:

Флюгарки:

Ми виготовляємо ковпаки з індивідуальними розмірами.

Будь-яка флюгарка по Вашому ескізу або кресленням.

Все, що Ви намалюєте, буде реалізовано нами в металі.

Оздоблення димоходу:

Пропонуємо Вам рішення по комплексній обробці димоходу, виконаним з металу в колір даху.

Самонарізи виготовляються з легованої оцинкованої сталі. Якість сталі і заточка свердлячого наконечника виключають порушення структури металу навколо висвердлюваного отвори, що значно знижує ризик появи корозії монтуються аркушів. Кольорове покриття саморіза не тільки підвищує корозійну стійкість, а й доповнює зовнішній вигляд готового виробу. Забарвлення відповідає колірному каталогу (RAL / RR).

В ролі герметизуючого ущільнювача і компенсатора температурних деформацій покрівлі використовується запресована в шайбу прокладка виконана з еластомеру EPDM. Шайба, виконана з використанням цього матеріалу, при монтажі сама вулканізується на покрівлю, забезпечуючи герметичне і довговічне з'єднання. Вона стійка до постійних змін навантажень, зміну температур і УФ-випромінювання.