Підвіконники Пластоліт / Plastolit

Підвіконня Рlastolit - інноваційний продукт, створений для найвимогливіших покупців, який втілює в собі найважливіші побажання та потреби сучасних людей.Окрім своєї доступності в ціні такі підвіконня мають свої переваги - рівна поверхня, акуратний зовнішній вигляд, а так само відсутність необхідності будь-якого спеціального догляду.

Закруглена форма капіноса підвіконня Рlastolit відтворює лінії підвіконня і підкреслює його благородний вигляд. Підвіконня Рlastolit поєднує в собі монолітну міцність, ідеальну рівну глянсову або матову поверхню, найсучасніші Ламінаційні покриття.

Підвіконня ПЛАСТОЛІТ найбільше підходить у використання в інтер'єрі з найбільшим комфортом. Залежно від форми і розміру підвіконня може підкреслити проріз пластикового вікна або зробити так, що зіллється з нею. Підвіконня ПЛАСТОЛІТ може бути корисною площею для улюблених рослин або виконувати інші функції.Підвіконня ПЛАСТОЛІТ не тільки захищає приміщення від проникнення холоду та вітру, але завдяки своїй якості перетворює на затишне місце для відпочинку, з якого добре розглядати вид за пластиковим вікном. Підвіконня виконує функції для облаштування робочого місця в кімнаті.

Основні переваги підвіконня Plastolit:

  • Елегантний сучасний дизайн в стилі softline з повністю напівкруглим Капінос без застарілих незграбних поверхонь

  • Збільшена до 20 мм товщина підвіконня додає міцності готового виробу

  • Принципово нова конструкція заглушок забезпечує досконалий вигляд. Заглушка надійно кріпиться на підвіконні завдяки спеціальним бобишки і не випадає після монтажу

  • Високоміцна плівка «Elesgo» (Німеччина) має в 5 разів більшу стійкість до стирання, ніж зазвичай використовуються ПВХ-плівки - це забезпечує більш тривалий термін служби підвіконня

  • Додаткове фінішне шліфування підвіконня забезпечує ідеальну поверхню без хвиль, нерівностей і шорсткостей

  • Відповідно кольору декору підбирається заглушка

Ціни на підвіконники Пластоліт / Plastolit