Підвіконники, Відливи

Підвіконня внутрішнє

Гарні квіти на підвіконні прикрашають кімнату, створюють хороший настрій, а оселя оживає. Іншими словами, дизайн помешкання складається з багатьох аспектів в тому числі і з підвіконня.

Підвіконня може бути будь-якого кольору, відтінку та текстури, все залежить лише від ваших бажань та фантазії. Адже вишукано оформлена оселя – це вершина естетичності та домашнього затишку.

Ми пропонуємо широкий асортимент внутрішнього підвіконня, виготовленого з різних матеріалів, за найнижчими цінами.

Яким воно має бути? Міцним, практичним, з матеріалу, який прослужить багато років та є стійким до пошкоджень та перепадів температури. Одним з захисних елементів, що перешкоджають проникненню холодного повітря до помешкання є внутрішнє підвіконня, яке також не дозволяє теплому повітрю збігати назовні. Його властивості мають дозволяти без остраху при потребі стати на підвіконня (наприклад, щоб помити вікно, як роблять господині) не боячись, що воно трісне, чи поставити гаряче, не думаючи про те, що воно зіпсується. Якісне хороше підвіконня не повинне змінювати колір, навіть, під впливом UF променів. Сьогодні можна придбати внутрішні підвіконня, які імітують мармур, дорогі породи дерева та камінь. У них поєднані стиль і краса з надійністю матеріалу. Такий виріб, без сумнівів, варто встановлювати у кожній оселі, бо це практично і гарно виглядає. Дизайн – це сукупність вдало підібраних, продуманих елементів, які гармонійно поєднуються між собою.

WERZALIT DANKE HOLZDORF ELITE WELLTECH

Підвіконня зовнішнє

Внутрішнє підвіконня підбирається під колір вікна або ж відповідно дизайну інтер’єру. За бажанням замовника воно може відрізнятися від кольору віконної рами. А от якими мають бути зовнішні підвіконня – водозливи? Для чого потрібні та з яких матеріалів виготовляються?

Перш за все, вони мають виконувати свою основну функцію – відводити воду, не дозволяючи рідині затримуватись. Вода без перешкод стікає завдяки сформованому куту нахилу. Коли йдуть дощі віконні відливи незамінні.

Вони бувають алюмінієві, сталеві покриті полімером, а також пластикові. Стійкі до перепадів температури, довговічні, міцні водозливи, які ми пропонуємо, прослужать багато років.

З водозливами, які Ви можете у нас придбати, Вам вдасться попередити руйнівну силу води, яка хоча й по краплі, але з часом може зашкодити фасаду будівлі, поволі проникаючи у матеріал. Тому починаючи будівництво пам’ятайте, що ретельний підхід до вибору усіх зовнішніх елементів будинку – це якісне житло з середини.

Адреса:

- м. Львів, Сихів, пр.Червоної Калини, 47

(поряд з Плиточкою);

тел. 0676741241 / 0502224533

www.dahivnuk.org.ua