Монтажні роботи

Компанія Дахівник виконує всі види покрівельних робіт "під ключ". Ми співпрацюємо із сертифікованими монтажними бригадами, які якісно та швидко виконають будь-які види робіт.

Покрівельні роботи:

  1. Підбір черепиці, виходячи з побажань замовника і проекту покрівельної конструкції;

  2. Розрахунок необхідної кількості покрівельних матеріалів і комплектуючих для покрівлі, складання кошторису;

  3. Продаж покрівельних матеріалів: будь-яка черепиця, водостічні системи, мансардні вікна та інші матеріали для облаштування покрівлі (конкурентна ціна, передбачені знижки);

  4. Технічна консультація щодо застосування покрівельних матеріалів (черепиця та всі супутні матеріали);

  5. Постачання покрівельних матеріалів, водостоків, мансардних вікон, інших аксесуарів і комплектуючих для покрівлі в будь-яку точку України;

  6. Доставка покрівельних матеріалів (черепиця та всі супутні матеріали) на об'єкт;

  7. Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт для виміру даху і уточнення технічних деталей щодо покрівлі;

  8. Монтаж мансардних вікон в мансарду;

  9. Покрівельні роботи - будівництво покрівлі, починаючи від монтажу покрівної системи до укладання черепиці та встановлення необхідних аксесуарів на покрівлі.

  • У нашій компанії Ви можете придбати покрівельні матеріали (черепиця та всі супутні матеріали), необхідні аксесуари для покрівлі. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалів, оптимально скомплектують усі необхідні елементи для правильного пристрою покрівлі і докладуть всіх зусиль для того, щоб Ви залишилися задоволені не тільки Вашою покрівлею, а й нашим сервісом!