Опис дверей Термінус

Ось вже більше 12 років ми забезпечуємо жителів нашої країни дерев'яними, шпонованими і міжкімнатними дверима. Виробництво дверей високої європейської якості забезпечило Термінус Terminus лідируючі позиції на ринку України.

Переваги компанії

 • Успішне підприємство (більше 10 років досвіду)

 • Глобальні масштаби виробництва (№ 1 у своєму сегменті)

 • Широкий асортиментний ряд

 • Виробничі площі (понад 21 000 кв. м)

 • Надійний партнер, перевірений часом (потужна клієнтська база по території України)

 • Своєчасні і швидкі відвантаження

 • Якісний конкурентоспроможний продукт, який користується попитом у споживачів

Переваги продукту

 • Відбірна деревина (Євробрус)

 • Сучасні тенденції в дизайні

 • Широка палітра кольорів

 • Широкий ціновий діапазон

 • Екологічно чисті матеріали

 • Першокласний шпон цінних порід деревини

 • Звукоізоляція, яка відповідає ДСТУ

 • Стійкість до легких пошкоджень

Міжкімнатні двері Термінус Terminus надає нашим клієнтам великий вибір дверей з масиву деревини, шпону і різних порід дерева. Якщо Ви хочете купити якісні міжкімнатні двері, то двері фабрики Термінус максимально правильний вибір. Двері фабрики Terminus повністю задовольнять всі побажання клієнтів, так як ми вкладаємо душу у виробництво дверей.

Наші технології постійно вдосконалюються й поліпшуються, тому розвиток якості нашої продукції йде в ногу з часом, і навіть попереду нього. Двері фабрики Термінус Terminus відповідають всім міжнародним стандартам якості і володіють усіма сертифікатами.

Продаж дверей фабрики Термінус Terminus здійснюється через спеціалізовані місця продажу, де Ви зможете придбати двері, які тільки побажаєте. Вас чекає величезний вибір міжкімнатних дверей. Кваліфікований персонал допоможе вибрати найбільш підходящі для Вас двері.

Двері міжкімнатні від фабрики Термінус Terminus стануть чудовою прикрасою Вашого будинку або офісу, а також володіють відмінними звуко-і теплоізоляційними властивостями. Вони виготовлені з матеріалів високої міцності і стійкі перед впливом зовнішніх факторів. Міжкімнатні двері можуть бути виготовлені з дерева, шпону, масиву дерева. Також двері можуть бути суцільними і розсувними.

Основна особливість розсувних дверей у тому, що вони оптимально підходять як для малогабаритних квартир, так і для розкішних пентхаусів, де служать прекрасним елементом дизайну. Їх оригінальність і унікальність підкреслює атмосферу легкості і свободи Вашого будинку.

Шпоновані двері Термінус чудово поєднують в собі два своїх переваги: ​​висока якість і доступна вартість. Застосовуючи технології виготовлення шпонованих дверей, Terminus надає клієнтам широкий вибір порід деревини, текстур і квітів, конструкцій і дизайнерських рішень. Двері можуть бути шпоіровани натуральним шпоном або штучним - все на Ваш вибір. Двері шпоновані більш вологостійкий, ніж двері з масиву, тому їх можна розмістити навіть у ванній та інших сантехнічних приміщеннях.

Дерев'яні двері мають ряд переваг. По-перше, вони підкреслюють солідність і високий соціальний статус їх власника. Також у них великий термін експлуатації - не менше 25 років.

Двері з масиву деревини, відрізняються високою міцністю, мають гарні теплоізолюючі властивості, а також служать відмінною перешкодою від сторонніх звуків і шумів з вулиці. Численні дослідження вчених підтвердили, що дерево володіє рядом цілющих властивостей і здатністю благотворно впливати на психічний і фізичний стан людини. А, отже, дерев'яні двері не просто підкреслять ваш стиль і унікальність, але й створять у Вашому будинку здорову і гармонійну атмосферу тепла і затишку.

Двері являються своєрідною візитною карткою Вашого будинку і офісу, вони відображають смак господаря, а, отже, просто необхідно, щоб Ваші двері виглядали чудово. Двері міжкімнатні від Термінус Terminus стануть прекрасним доповненням Вашого стилю і підкреслять Вашу витонченість.

www.dahivnuk.org.ua

dahivnuk@gmail.com