МЕДІАПЛАСТ ПВХ

Ми раді презентувати Вам міжкімнатні двері ПВХ. На нашому сайті Ви зможете найти для себе все, що стосується металопластикових дверей - сендвіч панелі ПВХ з вітражами, що застосовуються та ідеально підходять як двері в заміський дім, котедж або як ексклюзивні балконні двері, двері з оригінальним дизайном та відмінними експлуатаційними якостями.

Міжкімнатні двері ПВХ, що виготовляються за новою технологією та вирізняються: відмінною вологостійкістю, конструктивною міцністю, щільністю прилягання дверного полотна, низькою вагою 10-12 кг.

Міжкімнатні двері ПВХ - прості у догляді за ними, а також ідеально підходять як двері для санвузлів, двері для ванної кімнати, двері для кухні, двері для аптек, лікарень, санаторіїв, двері адміністративних будівель.

Власна технологія, висококваліфіковані фахівці, якісні матеріали і комплектуючі з Європи, та високотехнологічне обладнання, все це дало змогу за короткі терміни не тільки налагодити технологію виробництва сендвіч панелей, виготовити якісний, високотехнологічний продукт, але й зарекомендувати себе на ринку, як надійний партнер, що дуже важливо при дотриманні термінів виконання будівельних робіт для кінцевого споживача.

В міжкімнатних дверях ПВХ - виробник ТОВ «Медіа-Пласт Україна» використано подвійну четверть для кращого прилягання дверного полотна до коробки, що забезпечує щільність, відсутність видимих щілин, максимальне збереження тепла, та не псує вигляду міжкімнатних дверей. Шарикові завіси відомої італійської фірми OTLAW забезпечують нашим дверям не тільки тривалу безпроблемну експлуатацію, а й дають можливість регуляції положення полотна під час монтажу або при використанні міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні двері ПВХ виконані за власною оригінальною технологією.

Особливістю міжкімнатних дверей ПВХ є те, що при виробництві моделей зі склом, останнє монтуємо з обох боків, створюючи при цьому ефект склопакету. Це не лише додає дверям естетичного вигляду, а й забезпечує відмінну звукову і теплоізоляцію.

деревопластикова коробка ламінована декоративною стійкою до стирання плівкою ПВХ, що не тільки покращує її вигляд, - за кольором повністю співпадає з кольором полотна, - але й додає технологічної міцності як коробці, так і дверному блоку в цілому.

Дверне полотно також складається з ПВХ листів, спресованих методом холодного пресування на дерев’яній заготовці, наповнювач пінополіуретан (легкий теплоізолятор), а його край обробляють крайкою ПВХ, після чого врізують замок, монтують візерункове скло, і нарешті, складають міжкімнатний дверний блок.

Щороку асортимент сендвіч панелейПВХ і міжкімнатних дверей ПВХ розширюється завдяки нашим дизайнерським розробкам, більшість моделей відповідають різним стилям, що дає змогу гармонійно підібрати сендвіч панелі чи міжкімнатні двері ПВХ до всіх, без винятку приміщень, на будь-який смак.

Пластиковые межкомнатные двери ПВХ изготовлены из твердой плиты ПВХ (производства немецкой фирмы SIMONA), которая прессуется на деревянный каркас с двух сторон, в котором находится наполнитель пенополистирол экструдированный, край дверного полотна обделывается кромкой ПВХ, толщина дверного полотна 42 мм, что придает прочности, и повышает уровень теплоизоляции и шумоподавления.

после чего врезается дверной замок,

затем монтируют ручки (очень большой выбор) и цилиндр с тремя

ключами (есть возможность монтировать вороток для санузлов),

монтируются петли,

монтируется узорчатое стекло лицевой стороной с двух сторон (эффект стеклопакета),

внизу дверного полотна есть возможность сделать вентиляцию (рекомендуется для санузлов),

коробка шириной 8-10 см деревянная ламинирована декоративной пленкой ПВХ,

на дверной створке и коробке используется двойная четверть с уплотнителем, что лучше защищает от холодного воздуха, шума, влаги и улучшают плотность и бесшумность закрывания.

И уже после этого закрепляется наличник, прикрывающий стык между коробкой и стеной

Межкомнатные пластиковые двери в процессе эксплуатации, лучше всего зарекомендовали себя при монтаже их в помещениях с повышенной влажностью воздуха - сауны, полуподвалы, гаражи, производственные и подсобные помещения, санузлы, и в других местах с разными значениями температур с разных сторон двери, варочные цеха, кухни, овощехранилища. Особенно незаменимы межкомнатные пластиковые двери на предприятиях пищевой и фармацевтической промышленности, медицинских учреждениях, санаториях, аптеках, больницах, фармацевтических производствах, детских садах других помещениях с высокими требованиями стерильности, так как в отличие от обычных дверей, наличие бактерий и микроорганизмов, при правильном уходе за ними, исключена полностью.

Изготавливаются пластиковые двери ПВХ под заказ, они полностью подготовлены к монтажу, т.е. дверная коробка уже в собранном виде, петли точно подогнаны, замки и другая фурнитура врезаны на специальном оборудовании. Нет необходимости что-либо подгонять или докручивать.

В комплект внутренних пластиковых дверей входит:

  1. Дверная створка.

  2. Собранная дверная коробка (ширина 8 или 10 см)

  3. Фурнитура - ручки (на выбор), замок PZ / WC (на выбор).

  4. Врезная вентиляция (при необходимости).

  5. Уплотнитель.

  6. Петли, регулируемые штыревые OTLAW (Италия).

  7. Порог (при необходимости).

  8. Двери изготавливаются под Ваши размеры