Epsilon Вхідні двері

Вхідні двері, балконні двері, міжкімнатні двері – це невід’ємний елемент інтер’єру, це своєрідна візитна картка Вашого будинку. При цьому важливо не тільки як виглядають балконні двері, але й те, наскільки вони надійні: чи здатні витримувати постійне навантаження, захищати від проникнення, від негоди, справно виконувати свої функції протягом багатьох років.

Пропонуємо пластикові двері із профільної системи EPSILON.

Дверні профілі EPSILON виготовляються з матеріалів найвищої якості, до того ж при їхньому виробництві використаються додаткові підсилювачі, які кріпляться до основних профілів за допомогою зварювання. Також можливе обладнання металопластикових дверей спеціальними затворами, що підсилює їхні захисні функції. У результаті пластикові двері відповідають всім вимогам, що висуваються до сучасних дверей.

Системи EPSILON – це велика різноманітність дизайнерських рішень. Так двері ПВХ можуть бути одностулковими, двостулковими й багатостулковими, із заповненням із триплексу або облицьовані панелями, вирішені в будь-якому стилі, кольорові або оформлені під дерево. При цьому всі вони ідеально підготовлені до монтажу й до різних труднощів, які можуть виникнути в процесі встановлення дверей.

Пластикові двері можуть бути виконані у двох варіантах. Перший – найпоширеніший варіант, коли верхня частина виконана зі склопакета, а нижня має заповнення пластикової сендвіч-панеллю. Другий варіант являє собою заповнення й верхньої й нижньої частини склопакетами, що дозволяє збільшити площу проникнення світла.