Розсувні системи з ПВХ

SWS - Sliding Windows System

Унікальна цінова пропозиція від фірми виробника Дахівник на теплу розсувну металопластикову систему для балконів і лоджій.Ще ніколи розсувна система не була такою доступною по ціновій пропозиції!!!

Маючи в свою чергу велику кількість переваг як над алюмінієвими так і класичними розпашними металопластиковими система. Головні переваги це:

1 - економія простору на балконі і зручність в використанні(відсутність глухих зон),

2 - досить висока герметичність ,шумо- і теплоізоляція (можливість встановлення енергопакетів),

3 - скління любих типів балконів і лоджій,

4 - теплий багатокамерний профіль 80мм з можливістю встановлення москітної сітки,а також система 60мм яка дає змогу здешевити її в комбінації з звичайним металопластиком зробити любої складності балкон і задовільнити забаганки клієнта,4-міцність і надійність головних експлуатаційних зон -це алюмінієва рейса і плаваючі ролики,що в свою чергу виключає просідання створок,

5 - головна ДОСТУПНА ЦІНА.

SWS - це функціональність, зручність і комфорт !!Розсувна металлопластиковая система SWS - краще рішення для Вашого будинку. Зазвичай, для того щоб відкрити вікно на балконі, вам потрібно спочатку підняти жалюзі, прибрати з підвіконня квіти або пересунути сушилку для білизни. Знайома ситуація? З подібними незручностями стикається більшість жителів багатоповерхових будинків. Але не всі знають, що всі ці та багато інших проблем легко можна вирішити без перепланування приміщення або перестановки меблів! Представляємо вашій увазі багатофункціональну розсувну металопластикову систему SWS з необмеженими можливостями. Засклення балконів і лоджій за схемою слайдінговий відкривання - кращий спосіб заощадити дорогоцінні метри, наповнити приміщення природним світлом і максимально спростити свій побут. Універсальність розсувних систем з ПВХ очевидна - вони ідеально підходять для облаштування оранжерей, зимових садів, садових альтанок. Більш того Ви хочете встановити офісні перегородки, двері на терасу, урізноманітнити житлове або робоче простір? Без проблем! За красою розсувний профільної системи ховається надійність і довговічність. Завдяки особливій конструкції роликового системи алюмінієвий поріг стійкий до деформації, а стулки рухаються плавно і безшумно. Спеціальний блокуючий механізм міцно фіксує стулку, тому довільне ковзання або відкривання просто виключено.

Більш того система має низку переваг в порівнянні з аналогічними алюмінієвими розсувними системами. Пластиковий профіль не промерзає так як алюмінієвий і при цьому ціна металопластикових конструкцій нижче, при використанні одинарного скла (моноскла).

Можливість вибрати розсувні двері і вікна під конкретні розміри кімнати - ще одна приваблива риса системи SWS. Мінімальний розмір вироби 1000х500 мм, а максимальний - 4000 (ширина) х2100 (висота) мм. І в тому, і в іншому випадку всі технічні експлуатаційні параметри повністю зберігаються.

Ось ще 10 переконливих причин, які б підтверджували актуальність застосування профілю SWS:

  • можливість установки енергозберігаючих склопакетів мінімізує тепловтрати і промерзання;

  • відсутність проблем з регулюванням фурнітури і провисання стулок;

  • кілька варіантів відкривання стулок;

  • можливість монтажу на будь-які типи балконів і лоджій;

  • подвійні щіткові ущільнювачі і внутрішня москітна стулка надійно захищають приміщення від проникнення пилу, сміття, комах;

  • відсутність «глухих» зон при відкриванні;

  • профілі виготовлені з екологічно чистої сировини, що забезпечує безпеку вашому здоров'ю;

  • простота і легкість в обслуговуванні і прибиранні;

  • слайдінговий система пройшла лабораторні випробування і відповідає стандартам ДСТУ

sws23 (5)
sws 11
sws23 (10)
sws23 (9)
sws 12
sws23 (8)
sws23 (4)
sws23 (3)
sws23 (1)
SWS (1)
SWS (10)
SWS (5)
SWS (4)
SWS (3)
SWS (2)
SWS (8)
SWS (7)
SWS (6)