Вікна

Ми пропонуємо пластикові вікна і двері, та інші металопластикові конструкції, безпосередньо від виробника. Ми являємось офіційними представниками українського виробника металопластикових конструкцій, одного з найбільших та найдосконаліших з точки зору технологій, потужностей та відповідно якості. Висока технологічність сучасного Австрійського обладнання дозволяє виготовляти конструкції будь-якої складності з якісного профілю українського, болгарського та німецького виробництва - EPSILON, STEKO, REHAU, Salamander, REINER.

Завдяки виробництву на території України - ви не переплачуєте за транспорт, розмитнення, рекламу.

Ви платите безпосередньо за сам продукт - отримуючи високу якість за низькою ціною!

Девіз нашої компанії: Купуй українське - плати лише за якісний продукт!

Нашим замовникам ми пропонуємо:

 • оптимальне співвідношення ціни та якості - Гарантія на вікна від 7 до 15 років в залежності від профілю

  • безкоштовні консультації, виклик замірника

 • виготовлення замовлення в найкоротші терміни

 • високоякісні роботи з монтажу та демонтажу

  • гарантійне обслуговування клієнтів

У нас Ви можете замовити:

 • металопластикові вікна та двері

 • oстіклeння бaлконів металлопластіковим профілем на вибір

 • oфіснi перегородки

 • захиснi рoлeти

 • замовити і придбати інші металопластикові конструкції різної складності та вартості.

Замовити вікна - завдання, здавалося би, не складне, але підійти до неї треба відповідально. Якісні вікна, в даному випадку, металопластикові вікна, створять затишок у вашому будинку і будуть приносити радість впродовж багатьох років. Ми допоможемо вам вибрати якнайкращий варіант і замовити металопластикові вікна саме за тією ціною і тією конфігурацією, які відповідатимуть вашим вимогам до екологічності, безпеки і довговічності.

Якість вікон складається з якості основних складових:

 • складових елементів вікна: профіль, фурнітура, ущільнювачі, скло або склопакети;

 • якісної збірки;

 • дотримання технології установки вікон.

Працюючи з нами, Ви отримуєте відмінні металопластикові вікна, якісну фурнітуру, професійний ліцензійний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми маємо в своєму розпорядженні великий вибір профілів і фурнітури, що дозволить запропонувати Вам найбільш оптимальний варіант співвідношення ціни і якості.

Для визначення вартості замовлення Ви можете звернутись до нас, і так само отримати безкоштовну консультацію з питань, які вас цікавлять, оформивши заявку. Наші співробітники завжди готові надати вам професійну консультацію по металопластикових конструкціях, розрахувати вартість замовлення, підібрати оптимальне рішення.

Заміри проводяться безкоштовно.

Здавалося б, при зовнішній простоті, сучасне вікно - це досить складний та високотехнологічний виріб. Термін служби та комфорт використання вікна прямо залежить від якості використовуваних матеріалів та дотримання технології виробництва.

В сучасному виробництві усі процеси, починаючи від поставки матеріалів, та закінчуючи доставкою готової продукції, повинні працювати в автоматичному режимі з мінімальним ручним управлінням. Тому при виборі матеріалів для виготовлення вікон, особлива увага приділяється стабільній якості та стабільним поставкам матеріалів. Ці дві вимоги нерозривно пов'язані між собою і ставляться в пріоритет при виборі постачальника матеріалів. Адже при відмінній якості матеріалів, але із затримками в поставках, страждає планування виробництва, логістика доставки, планування монтажу, час та настрій споживача. В свою чергу, при невисокій якості використовуваних матеріалів, також, страждає виробництво, коли для виконання однієї і тієї ж операції необхідно більше часу та трудовитрат, відповідно менше випущеної продукції, більше витрат на виготовлення одиниці продукції, менше прибуток, вище ціна, затримки при доставці, проблеми при монтажі, незадоволений клієнт, постійні гарантійні випадки і т. д.

Маючи сучасне автоматизоване обладнання, величезний досвід виробництва вікон, команду професіоналів і розуміння потреби клієнтів, ми можемо запропонувати Вам дійсно якісне вікно.

Адреса:

- м. Львів, Сихів, пр.Червоної Калини, 47

(поряд з Плиточкою);

тел. 0676741241 / 0502224533

www.dahivnuk.org.ua