Мансардні вікна ROTO / РОТО

Мансардні дахові вікна ROTO / РОТО

Мансардні вікна під профільовану покрівлю

Мансардні вікна під бітумну черепицю

Дерев'яні

Пластикові (ПВХ)

Дерев'яні

Пластикові (ПВХ)

Для освітлення мансардного поверху можна використовувати традиційні вікна, що розташовані вертикально, а також, спеціально розроблені для цих цілей - мансардні вікна, що устанавлюються на дахах, з нахилом скатів від 15 до 90 градусів. На одному мансардному поверсі можуть бути застосовані одночасно і мансардні вікна, і звичайні вертикальні, якщо це якось пов'язано з архітектурним стилем будівлі.

Як правильно вибрати мансардні вікна?

1. Визначення необхідного розміру та кількості

мансардних вікон РОТО:

Основний принцип підрахунку:

 • Правильне освітлення приміщень за допомогою природного світла визначається співвідношенням площі мансардних вікон до площі підлоги. У випадку приміщень, в яких повинні жити люди, це співвідношення має бути не менше 1:8, а в приміщеннях для господарських цілей - мінімум 1:12.

 • Чим більше пологий дах, тим довші та вищі повинні бути мансардні вікна.

 • Ширина мансардного вікна повинна бути на 4-6 см менша за відстань між стропилами. Можна поставити мансардне вікно іншої ширини, зробивши не складну підгонку стропил.

 • Мансардні вікна можна встановлювати парами або в групи по 3-4-6 і більше штук.

2. Визначення моделі мансардного вікна РОТО:

 • Для вологих приміщень - краще вибрати мансардні вікна моделі - GGU.

 • Для "верхнього світла" - мансардні вікна з дистанційним управлінням INTEGRA.

 • Для ефективних інтер'єрів - це вікно-балкон Cabrio, карнизна комбінація мансардних вікон з VFE.

 • Для виходу на покрівлю - мансардні вікна моделі - GXL, GVT.

 • Класичні дерев'яні моделі мансардних вікон - GCL, GZL - для будь-якого інтер'єру.

3. Мансардні вікна РОТО та їх комплектація:

 • Оклад для з'єднання мансардного вікна з покрівлею.

 • Комплект BDX для тепло- та гідроізоляції мансардних вікон.

 • Фірмові штори, жалюзі, москітні сітки, ролставні.

 • Електроустаткування для дистанційного управління мансардних вікон.

 • Стрижні й шнури для ручного управління мансардним вікном.

4. Мансардні вікна - вибір виробника:

 • Мансардні вікна VELUX (Велюкс) (Данія) - найбільший виробник мансардних вікон у світі. Продумана комплектація, зручність і стійкість до впливу погоди зробили мансардні вікна Velux прикрасою будинків у всіх кліматичних регіонах світу.

 • Мансардні вікна FAKRO (Факро) (Польща) - другий за величиною виробник мансардних вікон. Використання екологічно чистої сировини та новітніх інженерних розробок забезпечує унікальні технічні характеристики продукції FAKRO.

 • Мансардні вікна ROTO (Рото) (Німеччина) - це результат тридцяти років розвитку і відповідності очікуванням споживачів усього світу. Сучасні технічні рішення і дизайн, безпека та зручність експлуатації - ось незмінні переваги мансардних вікон ROTO.

5. Мансардні вікна та їх розташування на даху

 мансардні вікна

При виборі місця установки мансардних вікон, необхідно мати на увазі, що кілька малих мансардних вікон у різних кутах даху краще освітять приміщення ніж одне велике мансардне вікно. Рекомендовано слідувати наступним основним підходам при виборі мансардних вікон для приміщень мансардних поверхів:

 • Вертикальні мансардні вікна застосовуються з метою підтримки і збереження стилю і пластики фасаду будівлі-основи, при цьому загальна довжина вертикальних мансардних вікон, що розраховується для кожної окремої поверхні даху, не повинна перевищувати половину довжини її поверхні;

 • Мансардні вікна можна розглядати як складову частину поверхні даху, отже, кількість мансардних вікон, їх загальна ширина й розміщення на даху не обмежуються;

 • Мансардні вікна рекомендується використовувати на мансардних поверхах будинків історичної забудови, при цьому зберігаючи силует, відповідні розриви між будівлями та проглядністю даху мансардного поверху з планшета вулиці.

6. Мансардні вікна для захисту:

Мансардні вікна забезпечують повний захист від зовнішнього впливу погодних умов. Вони пристосовані до самих екстремальних умов, успішно використовуються у всіх кліматичних зонах. Для захисту від холоду використовуються енергозберігаючі склопакети. Використання скла з низьким коефіцієнтом К покращує ізоляційні властивості мансардного вікна і великою мірою перешкоджає конденсації водяної пари на внутрішній стороні в приміщенні з великою вологістю. Сонцезахисні приналежності сприяють створенню комфортних умов у спекотну погоду. Мансардні вікна безпечні в експлуатації, тому що у склопакетах встановлюють загартоване скло з підвищеною міцністю до механічних навантажень. При виготовленні склопакета можлива установка скла: протиударного, абсорбованого або рефлекторного.

Система відкриття мансардних вікон залежить від підвісу стулки до коробки. Найбільш поширеним є підвіс по середній осі, навколо якої і повертається мансардне вікно при відкриванні. Ручка може бути розташована знизу або зверху. Розроблено мансардне вікно з комбінованим відкриванням, у цьому випадку воно може відкриватися назовні знизу вгору за допомогою ручки, розташованої в нижній частині вікна.

8. Мансардні вікна для провітрювання:

Для провітрювання приміщення система відкривання дозволяє фіксувати мансардні вікна в декількох положеннях. А для забезпечення природної вентиляції при повністю закритому мансардному вікні в коробку віконного блоку вбудовано спеціальне вентиляційне пристосування.

9. Декор мансардних вікон:

Дерев'яні елементи мансардного вікна (клеєна соснова деревина, оброблена спеціальним чином) захищені зовні від зовнішніх впливів алюмінієвими профілями (окладом) з поліестровим покриттям, стійким до впливу навколишнього середовища. Для мідних дахів розроблені спеціальні мідні оклади. Оклад практично непомітний на даху, так як його верхні і бокові сторони закриті покрівельним матеріалом. Практично у всіх виробників мансардних вікон розроблено кілька варіантів окладів для різних типів покрівельних матеріалів - плоских, профільованих і т.п. Оклади виконують не тільки захисну функцію для дерев'яних елементів, але і відводять дощову воду від поверхні вікна. Спеціальні оклади дозволяють поєднувати мансардні вікна в групи: горизонтальні, вертикальні, комбіновані. Для мансардних вікон розроблена велика гамма аксесуарів: жалюзі, штори, маркізетті, стрижні, системи дистанційного відриття, що дозволяють створювати комплексні закінчені рішення, як за функціональністю, так і по дизайну .

 мансардні вікна

7. Система відкриття мансардних вікон:

Прайс на мансардні вікна РОТО. (переглянути тут)

Ціни роздрібні, курс Євро корпоративний (визначається на момент оплати).

Можливі суттєві знижки - просимо звертатись з конкретними замовленнями.

Монтаж мансардных окон Roto / Рото

Ми працюємо по всій Україні.