Мансардні вікна VELUX / ВЕЛЮКС

Velux GGL - дерев'яне мансардне вікно з центральною віссю відчинення

Класика VELUX, мансардне вікно з центральною віссю відчинення, використовувалося та перевірялося протягом багатьох років. Зроблене із соснового дерева, із зручною ручкою-перекладиною для ручного відчинення; покриите трьома шарами прозорого лаку.

Характеристики продукту:

  • Зручна верхня ручка дозволяє розташовувати меблі прямо під вікном.

  • Вікно обертається на 180° навколо центральної вісі для легкого та безпечного миття.

  • Пристосоване для усіх шторок, рольставень та інших аксесуарів VELUX.

  • Вентиляція, що може застосовуватися при зачиненому вікні та не пропускає комах та пил.

  • Зроблено з природнього матеріалу - деревини

Від цін в брошурі ми пропонуємо знижки від 5 до 20% в залежності від кількості та суми!

Прайс Велюкс / Velux !

Додаткова інформація по продукту:

Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX.

Піклуючись про простір

Мансардне вікно VELUX з центральною віссю відчинення практичні та ергономsxні. Ми розмістили ручку згори, що забезпечує Вам багато місця для оперування вікном та дозволяє ставити меблі прямо під ним.

Простота

Зручна ручка-перекладина дозволяє легко відчиняти, зачиняти вікно та встановлювати його у режим провітрювання. Обернувши вікно навколо центральної вісі та закріпивши його у такій позиції Ви матимете обидві руки вільними для миття зовнішньої поверхні скла.

Безпека для дітей

Ваші діти знаходитимуться у безпеці, оскільки ручка верхнього відкривання для них недосяжна. У той самий час, для дорослих оперування нею надзвичайно просте та зручне.

Обирайте!

Дерев'яні вікна з центральною віссю відчинення вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані. Електрично керовані вікна INTEGRA® вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані приносять до оселі комфорт від натиску кнопки.