Мансардні вікна OMAN / ОМАН

Ціна Комплекту Мансардне вікно ОМАН

вікно + монтажний оклад в розмірі 78*118см - 3850грн

 • Розкрій Віконного профіля

 • Столярка

Масивна столярка, що використовується у вікнах ОМАН, забезпечує високу якість на протязі багатьох років, а використання зрощеного соснового євробруса забезпечує незмінну геометрію і стабільність конструкції.

 • Ущільнення

Інноваційна система елементів ущільнення та накладних частин створки вікна забезпечують неможливість проникнення вологи на внутрішні частини вікна та всередину приміщення.


 • Засувка блокуюча

Засувка фіксує відхилене на 20° вікно ОМАН скасовуючи можливість самовільного відкриття, чи зміну кута відкриття вікна, а також засувка блокує вікно відкрите на 180° даючи змогу вільного доступу до зовнішньої сторони склопакету, даючи можливість його миття.

 • Ручка

Вікна закриваються за допомогою багатофункціональної ручки змонтованої знизу створки самого вікна. В моделях великого розміру 114*118 см змонтовані дві ручки для кращої фіксації вікна. Ручки дозволяють фіксувати вікно у трьох точках: перша - вікно закрите, друга і третя позиція - це режими провітрювання приміщення.

 • Вибір розміру вікна

При виборі розміру вікна ОМАН слід взяти до уваги кут нахилу скату даху і довжину вікна - чим менший цей кут, тим довше може бути вікно. У випадку використання вікна OMAN EHA, гарантуємо ефективність використання вікна при будь-яких кутах нахилу даху, завдяки найдосконалішій конструкції.


 • Використання

Вікна OMAN використовуються на дахах з нахилом від 20° до 90°.

 • Швидкий монтаж

Завдяки інноваційним монтажним системам у мансардних вікнах ОМАН, скорочено час монтажу - замість 4 шурупів тепер достатньо 2 шурупи для закріплення капотів створки вікна.

 • Низький монтаж

У всіх наших вікнах ми використовуємо знижену висоту установки. Зниження висоти установки запобігає утворенню містків холоду, а також поліпшити естетику даху.

 • Віконні відкоси

Віконні відкоси повинні бути завершені перпендикулярно підлозі під вікном і паралельно стеліі над ним, що буде сприяти гарній циркуляції повітря і максимальній освітленості на горищі.

 • ЗАХИСТ ВІД ВТРАТИ ТЕПЛА

При використанні енергоефективного склопакету з низькоемісійним покриттям у мансардних вікнах ОМАН, помітне зниження посилення променевого тепла, втрати тепла взимку і влітку, зменшення витрат на опалення приміщення.

Опір теплопровідності склопакету становить 1,1 Вт / м ² K.

 • Уникнення випадання конденсату

Для ефективного запобігання конденсації, джерела тепла повинні бути встановлені таким чином, щоб підсушувати склопакет зсередини і використовувати мансардні вікна Оман EHA (з автоматичним вентилятором Ventair).

 • Економія до 50% тепла завдяки автоматичному клапану мікровентиляції Ventair

При постійно закритому приміщенні мікроклімат у ньому помітно погіршується, а також утворюється неприємний запах, CO2 накопичується. В результаті зявляється неминуча необхідність провітрити приміщення - це забезпечує автоматичний клапан мікровентиляції Ventair без критичних втрат тепла.

Вентиляція - видалення з приміщення відпрацьованого повітря замість свіжого. Для системи вентиляції, для правильної її роботи, необхідно виставити створку вікна у режим вентиляції. Рішення цього типу повітряного потоку генерують протяги (високі втрати тепла), проникнення шуму і можливість небажаного втручання.

Що отримуємо завдяки автоматичній мікровентиляції вікон OMAN EHA?


Завдяки використанні автоматичної системи мікровентиляції Ventair отримуємо збереження електроенергії do 50% у зимовий період, а також безпеку - правильну вентиляцію при цілком закритому вікні. Клапан забезпечує рівномірне надходження необхідної кількості повітря незалежно від погодніх умов. Робота мікровентиляції у вікнах ОМАН цілковито безшумна, а сам механізм дуже чутливий до зовнішньої атмосфери. Використовується спеціальний фільтр, який легко чиститься. Є можливість закрити клапан цілком або наполовину. Використання в конструкції клапана спеціальног магнітного фіксатора забезпечує фіксоване положення режиму клапана у будь-якому положенні мансардного вікна ОМАН.

Мансардні вікна OMAN / Termo

 • Вікна виконані з висококласної соснової деревини, найвищої якості.

 • Рама й створка - Виконані із склеєної соснової деревини найвищого класу, оброблені антисептиком і покриті безбарвним лаком.

 • Склопакет - Вікна випускаються з однокамерним склопакетом. У моделі Termo використане скло товщиною 4 мм, для більшої безпеки ми шліфуємо край скла, при цьому видаляються мікротріщини скла, що утворюються при різанні. Напилювання на внутрішньому склі дозволяє зберігати тепло в приміщенні в холодну пору року й не пропускати тепло влітку. Коефіцієнт опору теплопередачі 1,1 Вт/м2хс0. У нижній частині склопакета є отвір, який дозволяє відводити конденсат за межі вікна.

 • Центрально-поворотна система - Конструкція вікна дозволяє повертати його на 1800 і фіксувати, це зручно при митті вікон

 • Блокуюча засувка - Дозволяє фіксувати вікно при повороті для миття, а також дозволяє безпечно провітрювати приміщення й захищає від несанкціонованого доступу, а також перешкоджає відкриванню вікна маленькими дітьми.

 • Ручка - Розташована в нижній частині вікна,( на моделях із шириною 94 см і 114см встановлюються дві ручки). Ручка дозволяє фіксувати стулку вікна в трьох положеннях для зимового провітрювання. Перша позиція - вікно закрите, друга й третя відкрите для провітрювання.

 • Алюмінієві накладки - Деревина захищена від несприятливого впливу атмосферних явищ зовнішніми алюмінієвими накладками, покритими поліестером сірого кольору. Все кріплення виконане з нержавіючої сталі.

 • Монтаж - Конструкція вікна дозволяє монтувати його на покрівлях з схилом від 20 до 90 градусів

 • Оклад універсальний - Оклад - зовнішній елемент вікна, що дозволяє герметично з'єднувати вікно з будь-яким типом покрівельних матеріалів, профільним і пласким. Оклади виконані з алюмінію покритого поліестером сірого кольору. Нижня частина вікна має олов'яний гофрований фартух, який дозволяє додавати форму відповідному покрівельному покриттю. У комплекті водовідвідна ринва й поліуретанові смуги для додаткового захисту профільних покриттів від пилу й вологи.

Технічні характеристики вікна.

- Опір теплопередачі склопакета U=1,1 Вт/м5хС0

- Опір теплопередачі вікна U=1,55 Вт/м5хС0

- Товщина склопакета (мм) 4-16-4(з низькоемісійним покриттям).

Мансардні вікна OMAN / Comfort

 • Рама та створка - Виконані із склеєної соснової деревини найвищого класу, оброблені антисептиком і покриті безбарвним лаком. Для забезпечення кращої термоізоляції у вікнах установлений додатковий гумовий ущільнювач.

 • Склопакет - Вікна випускаються з однокамерним склопакетом. Зовнішнє скло в склопакеті вікон Comfort загартоване. Інертний газ, що заповнює склопакет - аргон, напилювання на внутрішньому склі дозволяє зберігати тепло в приміщенні в холодну пору року й не пропускати тепло влітку. Коефіцієнт опору теплопередачі 1,1 Вт/м2хс0. У нижній частині склопакета є отвір, що дозволяє відводити конденсат за межі вікна.

 • Вентиляційний пристрій - У верхній частині вікна вбудований автоматичний вентиляційний пристрій Ventair Magnetic, що дозволяє регулювати потік свіжого повітря, що надходить у приміщення.

 • Центрально-поворотна система - Конструкція вікна дозволяє повертати його на 180 градусів і фіксувати, це зручно при митті вікон.

 • Блокуюча засувка - Дозволяє фіксувати вікно при повороті для миття, а також дозволяє безпечно провітрювати приміщення й захищає від несанкціонованого доступу, а також перешкоджає відкриванню вікна маленькими дітьми.

 • Ручка - Розташована в нижній частині вікна, (на моделях із шириною 94 см і 114см установлюються дві ручки). Ручка дозволяє фіксувати стулку вікна в трьох позиціях для зимового провітрювання. Перша позиція - вікно закрите, друга й третя відкрите для провітрювання. На моделі Comfort установлена елегантна ручка.

 • Алюмінієві накладки - Деревина захищена від несприятливого впливу атмосферних явищ зовнішніми алюмінієвими накладками, покритими поліестером сірого кольору. Всі кріплення виконані з нержавіючої сталі.

 • Монтаж - Конструкція вікна дозволяє монтувати його на покрівлях з ухилом від 20 до 90°

 • Оклад універсальний - Оклад - зовнішній елемент вікна, що дозволяє герметично з'єднувати вікно з будь-яким типом покрівельних матеріалів, профільним і пласким. Оклади виконані з алюмінію покритого поліестером сірого кольору. Нижня частина вікна має олов'яний гофрований фартух, що дозволяє додати форму відповідному покрівельному покриттю. У комплекті водовідвідна ринва й поліуретанові смуги для додаткового захисту профільних покриттів від пилу й вологи.

Технічні характеристики вікна.

- Опір теплопередачі склопакета U=1,1 Вт/м5хС0

- Опір теплопередачі вікна U=1,55 Вт/м5хС0

- Обсяг інфільтрації вентиляційного пристрою <0,23 m5год/daPa(2/3)

- Товщина склопакета (мм) 4(загартоване)-16-4(з низькоемісійним покриттям)