Мансардні вікна FAKRO / ФАКРО

Дахові вікна Fakro / Факро

Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне мансардне вікно / дахове вікно ФАКРО до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.

Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

Обертальні мансардні вікна Факро FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

ЦІННИК ВІКНА_перегляд!

Характеристика

Опис

Обертальне мансардне вікно FT –це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон.

Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.

Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.

Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон ФАКРО є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.

В стандартній пропозиції мансардних вікон ФАКРО - п'ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які відрізняються технічними параметрами.

Курс Євро - 22грн. Можливі Знижки до 20% - в залежності від кількості, серії, розміру та інше.

  • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком,

  • Ручка розміщена в нижній частині вікна дозволяє максимально зручно користуватися вікном,

  • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра,

  • Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Будова дахового мансардного вікна Факро

Рама виготовлена з найкращої соснової сировини, склеєної пошарово, просоченої антисептиком у вакуумній камері. Деревина покрита трьома шарами акрилового лаку або стійкою до вологи фарбою. Також є вікна з ПВХ-профілю. Зовні вікно обшите алюмінієвим профілем.Якісна деревина і спеціальне покриття дозволяє вікну справно функціонувати і зберігати привабливий вигляд багато років.

Склопакет

Енергозберігаючий протиударний склопакет, однокамерний, заповнений інертним газом. Зовнішній лист скла загартований, стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Внутрішній лист скла - енергозберігаючий, має підвищені показники теплоізоляції.

За Вашим бажанням склопакет можна поміняти, наприклад, на двокамерний чи укомплектувати іншими видами скла.

Безпека та протизламність

Мансардні вікна Fakro мають 3 і вище клас безпеки. Це означає, що вікно витримає вагу в 50 кг, яка впаде на нього з висоти 45 см і більше. Вікно витримує вагу людини, яка наступить на нього зверху.

Новаторська система проти зламу мансардних дахових вікон topSafe, винайдена Fakro, захистить Ваш дім від проникнення зловмисників.

Головними перевагами системи topSafe є:

будова вікна. деревина
будова вікна. енергозберігаюче скло
будова вікна. вентиляція
будова вікна. ручка
будова вікна. гартоване скло
top safe
 • зміцнення завісів;

 • зміцнена конструкція дерев'яних елементів та елемента замка;

 • стальний профіль в нижній частині рами.

Мансардне вікно Fakro, виготовлене за системою topSafe, не можливо відкрити зовні ні механічною дією (удар), ні за допомогою інструментів для злому. Цей ефект підсилений загартованим склом. Тому Ви можете спокійно спати, знаючи, що Ваша оселя надійно захищена.

Функціональність

Широка пропозиція дає можливість підібрати відповідний тип вікна до Вашого приміщення на горищі. Дахові вікна Fakro обладнані ручкою у нижній частині рами, що забезпечує зручне користування вікном. За допомогою ручки вікно можна відкрити на мікропровітрювання. Спеціальна технологія монтажу забезпечить герметичність та ефективну теплоізоляцію. Вікна обладнані вентиляційними щілинами різного типу: звичайною чи автоматичною вентиляційною щілиною.

Обслуговування

Спеціальних умов експлуатації немає.

Для збереження всіх властивостей деревини протягом тривалого часу, вікно потрібно час від часу наново покривати лаком. Фарбувати слід лише дерев'яні елементи.

Якщо вікно забрудниться, його можна помити просто водою чи із використанням побутової хімії.

Замовлення Мансардних дахових вікон Факро

Замір і монтаж дахових вікон здійснюються за стандартною схемою замовлення.

Послуга заміру безкоштовна. Монтаж Ви можете здійснювати самостійно, або ж замовити здійснення монтажу від фабрики вікон «Болена». Спеціалізована бригада монтажників змонтує вікно за всіма необхідними стандартами. Покриття даху визначає специфіку монтажу.

Гарантії на дахові мансардні вікна Факро - особливий параметр, на який слід звернути увагу при виборі вікна для даху. Оскільки дахові вікна розміщені на стіні чи даху, під гострим кутом до підлоги, вони повинні бути більш стійкими до впливу атмосферних чинників, ніж звичайні вікна. Часто виробники мансардних вікон бояться брати на себе відповідальність за тривалий термін функціонування їхньої продукції.

Спільно із виробником мансардних дахових вікон Fakro, ми надаємо найвищу гарантію - 10 років на саме вікно і 12 років на склопакет! Оскільки склопакет протиуданий, гарантія на розбиття склопакету градом - безтермінова.

Ми чекаємо Вас у Львові за адресами:

р-н верхнього Шувара (2-поверх над Плиточкою);

(2-поверх над Приватбанком);

дахове вікно