Мансардні дахові вікна

У нашому асортименті Ви зможете знайти мансардні вікна або дахові вікна, всіх типів та розмірів відомих брендів. Ми пропонуємо як дерев'янні - найпопулярніші, так і металопластикові (для вологих приміщень) мансардні вікна. Ви зможете придбати по найнижчим цінам - мансардні дахові вікна від провідних європейських виробників: Fakro (Польща), Velux (Данія), Roto (Німеччина), Омаn (Польща).

Дахові мансардні вікна бувають різних типів та серій: обертальні, відхильно-обертальні, вікна з підвищенною віссю обертання, панорамні, та вікна-вилази. Для встановлення мансардного вікна необхідно придбати комплект з ущільнюючим коміром (монтажний оклад). Широкий асортимент аксесуарів для мансардних вікон, як наприклад - жалюзі з боковими направляючими, ролети або маркізи, шторки різних типів та кольорів, протимоскітні сітки, фірмові відкоси - можна купити додатково.

Знижки на мансардні вікна від 10% до 25% кожному!

Ми пропонуємо дахові мансардні вікна:

Мансардні дахові вікна ОМАН (OMAN)

- розумні ціни, гарантія надійності.

Мансардні дахові вікна Fakro (Факро)

- польська якість по вигідній ціні!

Мансардні вікна Velux (Велюкс) - високоякісні

дерев'янні вікна, які визнала вся Європа.

Мансардні дахові вікна Roto (Рото)

- 30 років визнання німецької якості.

Мансардні вікна

В теперішній час мансардні вікна стали невід'ємними елементами сучасних будівель. Вони відкривають нові можливості в архітектурі та дизайні приміщень.

Вікна для даху широко використовуються як в реконструкції старих холодних горищ, так і в будівництві нових житлових будинків, офісів, розважальних комплексів торгових центрів і інших громадських будівель.

Існує безліч варіантів застосування мансардних вікон.

Мансарду можна обладнати під: ванну кімнату, кабінет, спальню, дитячу, вітальню, зимовий сад…

  • Мансардне вікно володіє рядом переваг: додаткова корисна площа;

  • хороше освітлення;

  • вентиляція простору;

  • зручність експлуатації;

  • свіже рішення для будівництва та дизайну.

Як правильно вибрати мансардні вікна? Адже вони лише з вигляду схожі проте істотно відрізняються дизайном і матеріалами, з яких зроблені. Вибір на ринку мансардних вікон є досить широкий. Світло з вікон по-особливому формує внутрішній простір, інтер'єр. Тому треба точно визначити місце розташування вікна, вибрати його форму і габарити, які будуть відповідати мансардному приміщенню.

Більше світла Мансардні вікна пропускають на 30-40% більше світла, ніж вертикальні. Плюс Ви можете встановити їх у будь-якому місці покрівлі та освітлити найглибші частини приміщення, навіть коридори. З вертикальними вікнами такі "фокуси" не пройдуть!

Оптимізація інтер'єру

При використанні мансардних вікон стіни приміщення залишаються вільними для розміщення меблів.

Простота встановлення Мансардне вікно встановити швидше і простіше, ніж спорудити так звану "шпаківню", адже вона вимагає спорудження спеціальної конструкції. Чи якісно це зроблять будівельники - ніхто не знає, але ризик потенційно вищий. Мансардне ж вікно - це виготовлений у заводських умовах продукт, повністю готовий до установки. Потрібно тільки визначитися з розмірами і місцем розташування майбутнього вікна. Економія матеріалів При комплексному облаштуванні мансарди з використанням мансардних вікон досягається значна економія матеріалів. На спорудження ж слухового вікна використовується більше покрівлі, утеплювача і ізоляції, більше робочого часу (а значить, і більше грошей). Похилому вікну не потрібна додаткова конструкція - а значить, всі питання тепло-і гідроізоляції вирішуються набагато економніше й ефективніше. Отже, переваги мансардних вікон очевидні.

Як визначити необхідну кількість вікон? Для початку визначте площу приміщення, яке необхідно освітити. Головне правило - площа скління повинна становити не менше 10% від площі приміщення, але для віталень, студій і дитячих кімнат краще передбачити більше світла (до 15-20%).

Мансардні вікна, на відміну від вертикальних, виготовляються в стандартних розмірах. У цьому є величезний плюс: Ви можете відразу отримати вікна і приступити до установки.

Правила вибору розміру вікон такі:

1. Чим більш пологий дах, тим довше (вище) має бути вікно.

2. Якщо Ваш дах вже зведений, то ширину вікна простіше вибрати за наявним відстанями між кроквами - ширина вікна повинна бути на 3-6 см вужча, або ж зробити "підгонку" крокв. Якщо дах ще будується, то можна запланувати кроківний крок таким чином, щоб вийшла необхідна відстань.

3. При виборі розміру зверніть увагу на те, що рекомендована висота установки мансардного вікна - 1 м від підлоги до нижнього краю вікна.

При дотриманні цих правил Ви зможете побачити не тільки небо, а й околиці - ті самі ліс, озеро і захід сонця, без яких заміський будинок буде лише звичайною міською квартирою.

Яка модель краща?

Ви можете вибрати модель під Ваше інтер’єрне рішення: дерев'яне вікно, поліуретанове або металопластикове, з електрикою або без, з традиційним відкриванням по центральній осі, або з комбінованим відкриванням по центральній та верхній осях.

Які компоненти необхідні при купівлі вікна?

Перш за все, компонент що ізолює оклад для герметичного встановлення вікна в покрівлю. Дуже популярним став комплект для гідро-та теплоізоляції. Плюс аксесуари на Ваш вибір - штори, жалюзі, москітні сітки, стрижні для відкриття. Можна також встановити електрику і управляти вікном і шторами, не встаючи з дивану.

Чи не протікають вікна під час дощу?

Конструкція вікна продумана до дрібниць, як і технологія установки.

Як забезпечується герметичність? По-перше, це якість самого вікна та окладу. Конструкція вікна та окладу така, що волога затримується і не проникає всередину навіть під час злив в поєднанні з ураганним вітром - саме в таких умовах тестуються вікна в аеродинамічній установці. По-друге, це технологія установки. Оклади точно підходять по розмірах до вибраних розмірів вікна. А установка з вищезазначеним комплектом для гідро-та теплоізоляції забезпечує додатковий захист.

Ціни на дахові мансардні вікна уточняйте у наших менеджерів.

Кожному клієнту індивідуальна знижка на вікна - від 10% від прайсових цін виробників!


Якому виробнику віддати перевагу?

Ми пропонуємо своїм покупцям високоякісні вікна передових європейських виробників.

На українському ринку існує кілька компаній, що пропонують мансардні вікна. Найбільший досвід роботи в наших умовах мають наступні:

Устрій мансарди продиктований, перш за все, практичними міркуваннями. По-перше, це найпростіший і швидший спосіб отримати більше житлової площі на тому ж місці - адже підлога, стеля і стіна у вас вже є, і можна скористатися комунікаціями, що існують в будинку. По-друге, це набагато дешевше. Чим будувати нове житло (зазвичай на 20 - 30%).

Життя в мансарді дає і інші важливі переваги - для душі! Це близькість неба і можливість спостерігати грозу, схід і заходи, зірки і хмари. Це причетність до природних стихій . і в той же час надійний захист від будь-яких примхів природи.

Світло від мансардного вікна розповсюджується рівномірно по всьому приміщенню. При цьому відсутні глухі бічні відсіки, які затуляють світло. Мансардні вікна пропускають потрібну кількість світла при меншій площі отвору, в порівнянні з традиційними вікнами. Мансардні вікна забезпечують повний захист від зовнішніх дій. Вони пристосовані до самих екстремальних погодних умов, успішно використовуються у всіх кліматичних зонах. Для захисту від холоду використовуються енергозберігаючі склопакети. Система відкриття мансардних вікон залежить від підвісу стулки до коробки. Найбільш поширеним є підвіс по середній осі, навколо якої і повертається вікно при відкритті. Ручка може бути розташована знизу або зверху. Для провітрювання приміщення система відкриття дозволяє фіксувати вікно в декількох положеннях.

Мансардні вікна безпечні в експлуатації, оскільки в склопакетах встановлюють загартовані стекла з підвищеною міцністю до механічних навантажень. При виготовленні склопакета можлива установка скла: протиударного, абсорбції або рефлекторного.

Дерев'яні елементи вікна захищені зовні від зовнішніх дій алюмінієвими профілями (окладом) з поліестеровим покриттям, стійким до дії навколишнього середовища. Для мідних дахів розроблені спеціальні мідні оклади. Оклади виконують не тільки захисну функцію для дерев'яних елементів, але і відводять дощову воду від поверхні вікна.

У завершенні короткого опису особливостей мансардних вікон, необхідно зупинитися ще на одному важливому моменті - правильного внутрішнього закладення укосів вікна. Укіс над вікном необхідно виконувати горизонтально. А під вікном - вертикально. Це забезпечить необхідну циркуляцію теплого повітря (опалювальні прилади завжди повинні бути розташовані під вікном), що дозволить уникнути водяної пари на шибці. При необхідності установки підвіконня, його доцільно встановлювати з деяким відступом від стін, залишаючи повітряний зазор, а також передбачаючи можливість повного осьового повороту віконної рами.