Вхідні двері Стілгард / Steelguard

При Виборі надійної і функціональної вхідних дверей, багато клієнтів звертаються в компанію Вікна Двері Дах. Багаторічний досвід в цьому вузькоспеціалізованим сегменті ринку допомагає підібрати нашим клієнтам металеві двері для будь-яких приміщень. Вся продукція забезпечує тепло і звуконепроникність вашого житла, а також захищає від "непроханих гостей" .Не варто забувати і про якість замку. Адже 90% неприступності двері залежить від надійності цієї важливої ​​фурнітури, яку ви також зможете знайти на нашому сайті.

Лідер продажів дверей компанія "CAM-TRADE" пропонує своїм покупцям броньовані двері високої якості. Респектабельна вхідні двері захистить квартиру від злому, шуму і збереже тепло в приміщенні взимку. Двері кам трейд мають мінімальні зазори в своїй конструкції і забезпечать вітро ізоляцію вашого котеджу, офісу або приватного будинку. Всі моделі виготовляються на власних виробничих потужностях і відповідають всім сучасним вимогам.

Чому клієнти вибирають двері від кам трейд?

- Низькі ціни. За якісні кам трейд двері не обов'язково багато платити. Оптимальні ціни досягаються виготовленням продукції з вітчизняного матеріалу і обходом накруток посередника. Ми працюємо з "CAM-TRADE" безпосередньо.

- Великий ассортімент.Ми продаємо величезна різноманітність дверей. Залежно від цілей і функцій, накладених на двері, можна вибрати продукцію всіляких розмірів і виготовлених їх різних матеріалів.

- Зовнішній вигляд. Вхідні двері - це обличчя вашого будинку. Всі двері кам трейд відповідають всім естетичним вимогам навіть вимогливих покупців. Оздоблювальний матеріал, від винилискожу до натурального дуба, допоможе перетворити вхід в приміщення на ваш смак.

- Професійні консультанти.При виборі дверей, покупець звертає увагу на різні аспекти конструкції товару. При необхідності наші професійні консультанти дадуть відповідь на питання і допоможуть вибрати необхідний варіант, який підходить саме Вам.

На українському ринку надано великий асортимент місцевих і зарубіжних заводів. Компанія "CAM-TRADE" приділяє велику увагу якості збірки двері і обробці полотен. Внутрішні фільонки, обов'язково обробляються фарбою або лаком до збірки конструкції. Крім випуску стандартних розмірів дверей, компанія приділяє увагу нестандартних рішень. Майстер нашого магазину приїде до Вас додому на заміри і уникне непорозумінь, які можуть виникнути при установці дверного полотна.

У нас Ви також зможете придбати двері компанії "STEELGUARD". Маючи за своїми плечима двадцятирічний досвід у виробництві вхідних металевих і броньованих дверей. Стілгард відповідають всім вимогам взломостійкості і надійності. Родзинка компанії - вогнезахисне покриття на поверхні конструкції, яке забезпечить протипожежний захист стали двері протягом 30 хвилин.

Що цінують покупці при виборі дверей Стілгард?

- Відмінна якість. Вся продукція виготовляється, тільки з якісної сталі. Всі моделі відповідають всім шумоізоляційним, протиударним, димоізоляціонним вимогам.

- Клас опору. Товщина полотна дверей і додаткові внутрішні сталеві ребра жорсткості, забезпечать залікову захист від зловмисників. Встановлені антизрізи, будуть перешкоджати доступу до петель двері.

-Наповнювач Дверей. Від наповнення дверей, залежить їх звукоізоляція. Стілгард використовує мінеральну вату (базальтові волокна високої щільності), що надає сталевим дверям щей вогнестійкість.

- Оптимальна ціна. "STEELGUARD". Двері стілгард і ціна на всю продукцію не має альтернатив на ринку. До цього можна віднести і безкоштовні заміри та консультації наших фахівців.

Коли мова йде про безпеку будинку, багато хто згадує про компанію "STEELGUARD". Презентабельний зовнішній вигляд всієї модельної лінії роблять це бренд одним з найбільш шанованих серед вітчизняних виробників. Важке дверне полотно і масивні ребра жорсткості ніяким чином не викликають труднощі при використанні вхідних дверей. Саме на ергономіку виробленої продукції стілгард звертає особливу увагу.

Вуличні Двері Стілгард

Квартирні Двері Стілгард