Доставка, монтаж

Виклик на замір

Хто економить свій вільний час, ми пропонуємо послугу - виїзд кваліфікованого технічного менеджера. Замір дверей - відповідальна процедура, адже не обхідно врахувати всі чинники і нюанси дверного отвору, а також підготувати кошторис робіт. Тому не варто намагатися робити її власними силами. Тим більше що повна гарантія надається тільки в тому випадку, якщо отвір обміряв кваліфікований фахівець - технічний менеджер, який виконує замір і на місці проводить повний попередній розрахунок вартості виробів і монтажу для Вашого замовлення. Технічний менеджер, як фахівець компанії, допоможе у виборі оптимальної моделі дверей, підбере найбільш підходящий саме для Вас варіант.

Доставка

Ми здійснюємо доставку на спеціально призначеному для перевезення дверей автомобілі. Також наше товариство співпрацює з такими відомими авто перевізниками як «САТ», «Делівері», «Нова почта» «ЄвроЕкспрес» це надійність зручність та відповідальність перед клієнтом. Доставка дверей здійснюється у зручний для клієнта час. Спеціально відповідальний працівник нашої компанії організує доставку наших дверей в будь-який регіон України.

Встановлення

Встановлення дверей повинно відбуватися висококваліфікованим фахівцем із застосуванням відповідних інструментів.

Перед монтажем дверей необхідно підготовити дверний проєм. Установка дверей, найчастіше, відбувається за допомогою кріплення в отвір штирів. Встановлення дверей може здійснюватися не тільки через саму дверну коробку.

У разі якщо ваше житло має дерев'яний або цегляний отвір, бажано використовувати спеціальні анкера, вони повністю підготовлені і не вимагають попередньої підготовки. За допомогою анкерів можна здійснити більш зручну коригування вертикального положення дверної коробки.

Коли встановлення дверей закінчено бажано перевірити плавності її ходу і звичайно ж роботу всіх засувок і замків. Щоб запобігти протягів і забезпечити герметичність цієї конструкції необхідно ущільнити двері по контуру монтажною піною. Вона заповнить порожнини по периметру і повністю зафіксує встановлені двері.

Мі здійснюєм доставку вашого замовлення по будь-якій, вказаній адресі (до під'їзду): в межах Львова вартість доставки - 100грн. Доставка за місто в межах 50 км. зони від Львова - 100 грн. + 2 грн../км від КП в обидві сторони. Доставка в міста за межами 50 км. зони від Львова здійснюється перевізниками (НОВА ПОЧТА, ІН-ТАЙМ і, т,п) по прайсу перевізника ціну можна уточнити у менеджерів або ж прорахувати самим на офіційних сайтах.