Опис дверей

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ "Бронь" (м. Біла Церква)

Оселя повинна бути надійною фортецею і відображенням внутрішнього світу її господаря, тому саме вхідні двері мають поєднувати в собі захисні якості та мати привабливий зовнішній вигляд. Вхідні двері це перший фактор, від якого починає формуватися думка не тільки про Ваше житло але і про Вас особисто.

Вхідні двері, перш за все, мають бути привабливі ззовні та відігравати важливу роль у захисті Вашого життя та майна. Тепер мешканці Львова можуть завітати в наш магазин, де можна замовити і купити броньовані двері, що поєднують такі важливі характеристики як міцність, надійність та оригінальні дизайнерські рішення. Ми впевнені, що наші металеві двері не залишать байдужими прихильників естетичної краси та впевненості в захисті. Броньовані двері від «Бронь» - це високоякісні металеві двері вітчизняного виробництва за привабливими цінами.

Нашим клієнтам ми пропонуємо:

  • Вхідні металеві двері з МДФ накладками, виготовлені з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями з дотриманням високих норм якості.

  • Броньовані двері, як для зовнішнього так і внутрішнього використання

  • Металеві двері високої міцності, надійними тепло і звукоізоляцією.

  • Широкий асортимент зовнішнього оздоблення вхідних дверей – близько 300 взірців малюнків і 25 кольорових рішень

  • Якісні захисні пристрої і фурнітуру.

  • Гарантію та сервісне обслуговування.

  • Професійне встановлення металевих дверей кваліфікованими фахівцями, адже це запорука тривалого та надійного терміну служби.

  • Приємний сервіс на всіх етапах встановлення дверей та чіткі терміни виконання замовлення.

  • Двері оптом. Для магазинів, будівельних компаній, організацій, що здійснюють ремонт приміщень діють спеціальні вигідні умови співпраці та гнучка система знижок.

Вхідні металеві броньовані двері виготовляються з огляду на набутий багаторічний досвід наших фахівців та використання у виробництві сучасного обладнання  та новітніх технологій. Контроль якості на усіх етапах виробництва гарантує нашим клієнтам довговічну і надійну продукцію.

Якісні металеві двері повинні бути стійкими до механічних пошкоджень та зовнішніх впливів, а також міцними і надійними. Дуже велика кількість виробників обманює клієнтів при виробництві металічних дверей для зовнішнього застосування, використовуючи на внутрішній МДФ накладці, звичайну, внутрішню плівку, використання якої неможливе для зовнішніх дверей. Наша компанія використовує з обох боків ізраїльську плівку VINARIT.

Серед багатьох компаній, які займаються продажем вхідних дверей, важко обрати найкращих. Дехто пропонує відмінну якість , деякі роблять ставку на унікальний дизайн, а хтось на 100% безпеку.

Існує два основні напрямки вибору і купівлі броньованих дверей. Можна зробити індивідуальне замовлення, на яке потрібно бути чекати мінімум 14 днів, чи придбати готову продукцію, яка вже є в наявності на складі. Великий асортимент готових вхідних дверей на складі є нашою великою перевагою над іншими виробниками. Якщо Ви робите ремонт, будуєтесь або просто плануєте змінити екстер'єр Вашої домівки, є зміст обрати вже готові двері на нашому складі, не чекаючи на виконання замовлення.

Якщо у Вас є бажання підкреслити свою індивідуальність і оформити замовлення за власними потребами, наші спеціалісти знімуть заміри, і за визначеними параметрами виготовлять вхідні броньовані двері з огляду на Ваші побажання щодо комплектації та дизайну, кольору та малюнку. Броньовані металічні двері повинні бути міцні, надійні та естетичні. В той самий час, обираючи броньовані двері варто звернути увагу ,чи є по периметру вхідних броньованих дверей термоущільнювач (це основний фактор герметичності конструкції), покращення шумоізоляції залежить від товщини декоративних панелей та особливого внутрішнього наповнювача металевих дверей,які замки стоять,чи є на завісах підшипники,якою фарбою покрита коробка,з чого зроблена коробка(є коробки з гнутого листа,що придає масивності коробці,але не міцності). На даний час для зовнішньої і внутрішньої декоративної накладки металічних дверей є багато різних зразків конфігурацій та кольорів, на нашому складі підібрані найбільш розповсюджені кольори та малюнки, гаму яких ми сформували в ході досліджень, протягом декількох років роботи на ринку України.

Окрім проектування ми також виготовляємо вхідні металеві двері , та проводимо високо кваліфіковане сервісне обслуговування,заміри,доставку та монтаж,наші двері також Ви можете придбати, практично у всіх районах нашої області, адреси фірм та магазинів, які представляють нашу продукцію ви можете знайти на нашому сайті. Говорячи про переваги металевих броньованих дверей, варто зазначити деякі основні моменти: металеві броньовані двері надійніші, за дерев'яні (які під впливом зовнішніх природних факторів тріскають,розсихаються та втрачають свій колір), а за багатьма конструктивними характеристиками – перевершують їх. Броньовані металічні двері це надійний захист Вашої оселі від злому, пожежі, та зовнішнього механічного впливу а також придають престижності та красоти вашому дому. Замки з надійною секретною частиною, що комплектують наші броньовані металічні двері, мають надвисокий рівень надійності та безпеки.

Металеві двері виробництва компанії "Бронь" приємно дивують якістю та доступністю цінової політики. Продаж броньованих дверей виконується підготовленими висококваліфікованими спеціалістами, що завжди можуть запропонувати оптимальне рішення, яке стане втіленням Ваших побажань.

Широкий асортимент броньованих дверей Ви можете переглянути на нашому сайті де є все описано по кожній моделі з чого вона складається,вибрати колір та малюнок. Завжди раді Вам!!!

Металеві двері виробництва компанії "Lacossta"