Двері Вхідні

Ми пропонуємо вашій увазі Двері Вхідні броньовані

Високоякісні вхідні двері (броньовані двері) – це один з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Броньовані двері виготовляються з врахуванням великого досвіду роботи наших спеціалістів та використання у проектуванні виробництва передових технологій та сучасного обладнання.

Вхідні двері можуть бути укомплектовані практично всіма найсучаснішими замками та фурнітурою. Крім того, ми можемо спроектувати і виготовити металеві двері за індивідуальним замовленням клієнта. Також, ми пропонуємо металеві протипожежні двері.

Суворий контроль якості на усіх ланках виробництва забезпечує наших замовників довготерміновою і надійною продукцією.

Справжні металеві двері мають бути міцними та стійкими до будь-яких механічних впливів.

Адже ваше виробництво чи рідний дім, який Ви прагнете захистити за допомогою вхідних дверей, - це місце Вашої активної діяльності, професійного зросту чи домашнього затишку , в такому випадку броньовані двері компаніі “Бронь” - саме те, що Вам потрібно!

Серед більшості компаній з продажу вхідних дверей не важко загубитися. Пропонують і відмінну якість , і унікальний дизайн, 100 %- безпеку. Але в бажанні зекономити гроші і час вам потрібно пам'ятати найголовніше у виборі металевих дверей. Усе інше вам підкажуть працівники нашої фірми.

По перше, існують два шляхи купівлі броньованих дверей. Це замовити виріб чи придбати готову продукції у Львові. Якщо Ви будуєте , ремонтуєте або Ви готові до зміни зовнішнього вигляду вашої оселі, є зміст купити вже виготовлені двері в магазині .

Вхідні двері можуть мати потрібні параметри, відповідно до вашого дверного проєму - виготовляємо нестандарти.

Спеціалісти приїдуть до вас, знімуть заміри дверного проєму, і за цими параметрами виготовлять вхідні двері враховуючи усі Ваші побажання щодо комплектаціі та дизайну...

  • Вхідні двері - Міцність та надійність.

Важливо пам'ятати, що броньовані двері мають бути міцні та надійні. В той самий час при виборі варто звернути увагу, якщо по периметру вхідних дверей ущільнювач (це дозволяє покращити герметичність конструкції), для погашення сторонніх шумів важливо враховувати товщину декоративних панелей, яке наповнення всередині металевих дверей (мінвата, пінопласт та ін.) Вхідні двері.

  • Броньовані двері! Дизайн та оздоблення.

Ви зможете співпрацювати щодо дизайну металевих дверей з кваліфікованими працівниками компанії. Сьогодні для зовнішньої і внутрішньої накладки дверей є багато різних конфігурацій та кольорів.

Крім того, що ми проектуємо і виробляємо вхідні металеві двері , ми також проводимо кваліфіковане сервісне обслуговування. Якщо говорити про переваги металевих дверей, то варто відмітити деякі основні. Вхідні металеві двері значно надійніші, за дерев'яні , а за багатьма конструктивним особливостями – перевершують їх. Броньовані двері захищають оселю від злому, пожежі, механічного впливу.

Купити металеві двері можна у Львові в нашій компанії.

Широкий асортимент металевих дверей , конструкція яких включає металевий лист 2 мм, двері заповнені пінопластом або мінватою, та накладки з обох сторін, спроектовані за Вашим бажанням.

  • Замки

Замки, якими укомплектовані наші броньовані двері мають високий рівень безпеки. Для того, щоб вхідні двері були ще і частиною інтер'єра, ми пропонуємо їх в багатьох варіантах оздоблення.

Вхідні металеві двері нашого виробництва приємно здивують вас якістю та доступною ціною. Продаж дверей виконується висококваліфікованими спеціалістами, які завжди зможуть підказати оптимальні рішення, які підійдуть саме під ваші бажання.

Монтаж дверей проводиться професіоналами з багаторічним досвідом роботи, що гарантує безпеку, і надійну експлуатацію, придбаних в нас, броньованих дверей.

Адреса:

- м. Львів, Сихів, пр.Червоної Калини, 47

(поряд з Плиточкою);

тел. 0676741241 / 0502224533

www.dahivnuk.org.ua