Сходи на горище Буквуд / Bukwood

Компанія "BUKWOOD" - це якісна продукція високого класу за демократичною ціною.

Українсько-італійське виробництво дозволяє нам створювати практичні і екологічні вироби, які будуть радувати Вас довгі роки не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Якісні сходи від компанії «Bukwood» - надійний доступ до Вашого горищному приміщенню

Раніше горище призначався тільки для службових цілей. Мало хто використовував саме верхнє приміщення будинку, як житлову територію. Як правило раніше горищне приміщення використовували, як комору або просто доступ до електричного живлення будинку, антен телебачення та інше.

Однак, зовсім недавно на протязі останнього десятиліття горищні приміщення широко почали використовуватися, як житловий простір.Саме на горищах багато господарів своїх будинків або квартир створюють затишні спальні, дитячі кімнати або окремі квартири.

Однак, багато будинків зовсім не пристосовані до установки повноцінної сходи в горищне приміщення. Як правило, брак місця не дозволяє здійснити будівництво такої споруди. Саме для цього компанія «Bukwood» створила дві лінійки горищних сходів різного типу, які зможуть підійти під будь-яке приміщення.

Представляємо кожному нашому покупцеві горищні сходи з лінійки «Compact» і «Eco»

Саме ті власники будинків, які мають у своєму розпорядженні малим простором для установки сходи на горище, можуть вибрати її з серії «Compact». У цій серії ми готові Вам запропонувати багато різних варіантів горищних сходів, які не займають багато місця. Як правило, вони складаються з декількох складових, які здатні складатися або легко розкладатися. Саме така мобільність дозволяє сходах від компанії «Bukwood» із серії «Compact» служити в будинках, де мало місця.

Такі вироби виготовлені спільно з італійськими партнерами з найякісніших сортів бука. Скріплення в наших виробах виконані з технічного методу «ластівчин хвіст», що дозволяє витримувати великі навантаження. Що стосується люка - він також утримується на високоякісному пружинному механізмі і утеплений спеціальним матеріалом. Такі горищні сходи, кожен може купити на нашому офіційному сайті.

Інша серія горищних сходів «Eco» - це якісні сходи для горища, які виконані з гарним дизайном з першосортних видів деревини бука.Однак, ціна на такі горищні сходи не є високою.

Такі сходи не тільки довго прослужить у Вашому домі, проте також відмінно впишеться в будь-який дизайн інтер'єру.

Кришка люка також виготовлена ​​з якісного ДВП, а кожна сходи оснащена надійним замком, який захищає пристрій від довільного відкриття.

Компанія «Bukwood» запрошує всіх клієнтів ознайомиться з нашими товарами і купити горищні сходи на нашому сайті. Ви можете зв'язатися онлайн із співробітником компанії, щоб отримати додаткову інформацію. Нашою компанією пропонується найкраща ціна на горищні сходи в Україні. Будемо раді почати тісну і успішну співпрацю.

серія COMPACT

Компанія «Bukwood» пропонує своїм покупцям і партнерам ознайомитись з лінійкою горищних сходів під назвою «Compact».

Дана серія сходів розрахована для тих покупців, які мають у своєму розпорядженні малим простором для установки ступенів на горище.

На жаль, у багатьох сучасних будинках на етапі будівництва не був розрахований той факт, що на горішніх поверхах може розташовуватися житловий простір. Саме тому не передбачалося місце для установки підйомної сходи на дах.

Саме для таких ситуацій кожному господарю будинку варто звернути увагу на вироби з лінійки «Compact».

серія ECO

ecolong2
ecometal2
3951
Люк на горище зі сходами

Мансардні сходи типу «Eco» вже доступні для Вас!

Компанія «Bukwood» пропонує своїм покупцям лінійку горищних сходів, які виконані повністю з екологічних матеріалів під назвою «Eco».Саме такий вид мансардних сходів від нашої компанії найкраще підійде для Вашого будинку.

Підйом в мансардне приміщення повинен бути максимально комфортним і надійним для кожного мешканця будинку.

Оскільки сходи можуть складатися з абсолютно різних матеріалів, які можуть бути шкідливі для дітей або алергіків, компанія «Bukwood» пропонує придбати складні горищні сходи, які виготовлені абсолютно з екологічних матеріалів.

У всіх сходах присутні матеріали бука високої якості, які вважаються найнадійнішими і можуть витримати вагу до 200 кг. Кожен господар має хорошу можливість вибрати мансардні і горищні сходи різних видів - Long, ST, Mini і Metal. Не важко здогадатися, що кожна серія означає величину вироби або ж матеріал з якого виготовлена ​​сходи.

Доступні розміри сходів

ECO MINI, ECO ST, ECO LONG, ECO METAL, ECO EXTRA - розміри відповідають розмірам з серії COMPACT