Дахові сходи / Сходи на горище

Горищні сходи - невід'ємна складова архітектури внутрішнього простору сучасного будинку. Практично всі горища і мансарди є сьогодні експлуатованими приміщеннями. Далеко не у всіх випадках для зєднання з ними є можливість встановити стаціонарні сходи. Набагато раціональніше скористатися розкладними конструкціями що отримали назву - горищні сходи. Перевага горищних сходів полягає в їх компактності, функціональності та простоті експлуатації і дешевизні. У складеному вигляді горищна сходи є блоком, який можна "зберігати в стелі ", економлячи при цьому простір в приміщенні. Горищні сходи легко забирається в стелю в один прийом за допомогою спеціального стержня. Наявність утеплювача в кришці люка і контуруплотненія по її периметру виключають втрати тепла. За допомогою спеціального стержня і замку, вбудованого в люк, кришку люка можна лекго закрити, що забезпечить захист від несанкціонованого проникнення на горище.


Теплі Сходи / Hot Step - ЦЕ СУПЕРТЕПЛІ СХОДИ! www.hotstep.com.ua

Наше виробництво зосереджене у Львові і ми гордимось якістю наших виробів!

Ми виготовляємо Сходи на горище "Теплі Сходи" , дотримуючись усіх вимог найвибагливіших клієнтів, знайшовши необхідний компроміс між якістю та ціною.

Це абсолютно унікальна пропозиція щодо якості та ціни на ринку України і вдалось цього досягнути завдяки довготривалим дослідженням драбин на горище та досвіду роботи з даним продуктом. Відсіявши усі недоліки та врахувавши плюси - ми досягли необхідного результату! 5 років Гарантії!

Модельний ряд сходів на горище представлений не лише розкладними дерев'яними сходами, але і металевими і стаціонарними дерев'яними сходами. Розкладні горищні сходи складаються з трьох або чотирьох секцій, які в процесі відкривання чи закривання складаються одна за одною у результаті виходить компактна конструкція. При виготовленні сходів застосовують такий дерев'яний матеріали, як сосна. У продажу можна зустріти ще і комбіновані сходи, в основі їх - металевий каркас, до якого прикріплені дерев'яні щаблі. Горищні сходи можна регулювати по висоті, до потрібного розміру. Є ще один тип - горищні сходи, що складаються як гармошка - ножничні. Вони розраховані на висоту до трьох метрів. Сходи ножничні виготовляються лише з металу (сталь, алюміній).

Для установки горищних сходів необхідно правильно визначити розміри отвору (це окантований яким-небудь матеріалом прямокутний отвір в стельовому перекритті, так звана «коробка». При покупці горищних сходів необхідно правильно визначити необхідну висоту горищних сходів: її розмір визначається від підлоги до стелі, а не від підлоги до підлоги, як у внутрішніх сходів.

Технічні особливості: Наявність утеплювача в кришці люка і контура ущільнення, дозволяє уникнути втрати тепла. Кришка люка є рамою з сосни, фанеровану з двох сторін ДВП білого або бежевого кольору. У горищних сходах передбачений оригінальний замок прихований в глибині лицьової поверхні люка і надійно фіксуючий кришку люка. Люк майже не помітний в стелі, його легко відкрити з допомогою спеціального стержня. Конструкція пружин дозволяє плавно відкривати кришку люка. З'єднання бічних елементів і рівнів сходів в кріпленнях гарантує надійність і міцність конструкції. Сходинки мають протиковзні виямки, що забезпечують комфорт і безпеку використання.

Польська компанія Oman, заснована 1993 році, належить до групи Європейських виробників скиданих драбин на горище. Завод Oman має представництва в Німеччині та Чехії. Компанія OMAN задає нові стандарти на ринку, прагнучи до покращення якості, інновацій. Драбини, які виготовляються компанією OMAN, були високо оцінені клієнтами в Європі (Франції, Італії, Словаччині, Чехії, Німеччині).

Фірма ФАКРО – це приватна фірма, створена у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини . Сходи на горище ФАКРО – це розкладні сходи, виготовлені з соснової деревини. Вони забезпечують легкий та зручний вихід на горище. Складаються і „ховаються” в стелю, що дозволяє звільнити площу приміщення. Сходи на горище ФАКРО функціональні, довговічні, зручні в користуванні, легко монтуються.

Компанія "BUKWOOD" - це якісна продукція високого класу за демократичною ціною.

Українсько-італійське виробництво дозволяє нам створювати практичні і екологічні вироби, які будуть радувати Вас довгі роки не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Чердачные лестницы - Hot Step / ОМАН / ФАКРО / РОТО / Bukwood – купить чердачную лестницу во Львове с доставкой по всей Украине. Доступные цены на складные лестницы на чердак.

Адреса:

- м. Львів, Сихів, пр.Червоної Калини, 47

(поряд з Плиточкою);

тел. 0676741241 / 0502224533

www.dahivnuk.org.ua